Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Під час наради розглядалося питання придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в рамках виконання Регіональної програми забезпечення житлом у Львівській області на 2018 – 2020 роки. До порядку денного було включено і питання проведення робіт на будівництві дитячого будинку сімейного типу в м. Радехів.

 Учасниками наради розглянуто матеріали по кількох житлових об’єктах, надані службою у справах дітей райдержадміністрації, та винесено відповідні рішення по кожному з них. За результатами розгляду рекомендовано надати пропозиції щодо придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на розгляд комісій з питань забезпечення житлом осіб даної категорії Львівської обласної державної адміністрації.

Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа
Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn