Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Зустріч з суб’єктами господарювання

Зустріч з суб’єктами господарювання

Сьогодні 14 вересня під головуванням голови Радехівської райдержадміністрації Тараса Калити відбулась галузева нарада  з суб’єктами господарювання  галузей побутового обслуговування населення та технічного обслуговування автомобілів.Керівник відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Віталій Бордун ознайомив присутніх з роботою діючої комісії з питань легалізації праці.Головний державний інспектор з праці ГУ Держпраці у Львівській області довела до відома норми чинного законодавства з праці та ймовірні штрафні санкції у випадку їх порушень.Члени робочої комісії надали інформацію по своїх галузях.

Підсумовуючи роботу наради голова райдержадміністрації навів приклади порушень та висловив побажання суб’єктам господарювання дотримуватись чинного законодавства.Зустріч з суб’єктами господарювання

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn