Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Наголошено на необхідності підтримки постійного контакту з демобілізованими учасниками АТО (ООС)

Наголошено на необхідності підтримки постійного контакту з демобілізованими учасниками АТО (ООС)

30 серпня під головуванням керівника апарату Радехівської райдержадміністрації Степана Вавреньчука відбулася чергова нарада щодо питань комунікації з демобілізованими учасниками АТО (ООС). У нараді взяли участь працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Під час наради особливу увагу було звернуто питанням покращення комунікації з сім'ями померлих після демобілізації учасниками АТО, відпочинку, псилогічної та професійної реабілітації учасників АТО (ООС) та їх сімей.  Завершуючи нараду, керівник апарату райдержадміністрації Степан Вавренчук наголосив на необхідності підтримки постійного контакту  з демобілізованими учасниками АТО (ООС).

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn