Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Святковий велопробіг Радехів - Криве

Святковий велопробіг Радехів - Криве

Як повідомила завідувач сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації Оксана Проказюк, у рамках святкувань Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у четвер, 23 серпня 2018 року, був проведений  спортивний велопробіг м. Радехів - с. Криве , в якому взяло участь більше 50 велосипедистів різного віку. У чудову погожу днину з піднесеним настроєм, з державними прапорцями від пам’ятника Тарасу Шевченку, що у м. Радехові, у супроводі поліції, усі учасники цього спортивного заходу легко подолали дистанцію  5 км. У с. Криве на сільському кладовищі відбулося покладання квітів на могилу Шмуля Володимира Івановича (1936 р.н.), який у 1960 році вивісив національний прапор на будинку сільського клубу, за що був ув’язнений на 7 років (ув’язнення відбував з Героєм України – Левком Лук`яненком) та пошановано пам'ять Ігоря Гнівушевського, загиблого в АТО.

 Біля приміщення Народного дому с. Криве разом із головою сільської ради Світланою Мох та громадою села учасники велопробігу прослухали спогади очевидиці тих нелегких 70-тих років Ірини Якимівни Цьолковської, історичну довідку про ті часи краєзнавця-учасника спортивного заходу ЗеновіяТвердохліба, вітали родину Володимира Шмуля – присутніх дружину Євгенію Йосипівну та внука Богдана із державними святами.

 Після короткочасного передиху щасливі повертались додому та з особливим піднесенням вітали зустрічних «Слава Україні!» - адже мали нагоду повернутись у ті страшні часи комуністичного тоталітарного режиму , коли за національний прапор та вітання жорстоко карали,ба, навіть засуджували до найвищої міри покарання.

 Велика вдячністьусім, хто прийняв участь у велопробігу м. Радехів – с. Криве,  дирекції усіх трьох загальноосвітніх шкіл м. Радехова,Радехівському відділку Червоноградського відділення поліції,  працівникам Радехівського  районного краєзнавчого музею, директору ТзОВ «Автотранс» Зіновію Жуку,  за підтримку та допомогу в організації спортивних заходів.

 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn