Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Працівників медичних закладів Радехівщини привітали з професійним святом

Працівників медичних закладів Радехівщини привітали з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника, 14 червня, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита привітав з професійним святом медичних працівників Радехівської центральної районної лікарні і Лопатинської районної лікарні. Виступаючи на урочистих заходах в місті Радехові і селищі Лопатині очільник Радехівщини зазначив, що медичні працівники щоденно виконують нелегку і почесну місію: дбають про найдорожче – життя і здоров’я населення, повсякчас демонструючи приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру і надію в людських душах. «У день професійного свята від усіх жителів району висловлюю вам безмежну вдячність за врятовані життя і за повернуте здоров’я. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям»,  - наголосивголова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита.

Під час урочистостей кращим медикам району були вручені грамоти. Святкову атмосферу під час вітальних заходів створили музичні привітання від працівників культури та аматорів сцени.  

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn