Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Розглянуто питання щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги

Розглянуто питання щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги

13 червня голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита провів нараду з сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами, що працюють на території району. Розпочинаючи нараду, очільник Радехівщини зазначив, що з квітня цього року проходить кампанія щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги, у межах якої українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. «На кожного лікаря відведена певна кількість пацієнтів, з якими він може укласти договір. І саме від вибору пацієнтів і кількості підписаних декларацій залежить порядок фінансування та обсяг коштів, які отримають з бюджету заклади медицини, що з 1 липня 2018 року будуть фінансуватися за рахунок коштів Національної служби здоров'я України. З метою успішної реалізації даної кампанії та покращення якості надання медичних послуг у сільській місцевості, у районі проводяться відповідні заходи щодо приведення закладів охорони здоров'я у відповідність до вимог чинного законодавства», - зауважив голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита. Під час наради також розглядалися питання будівництва в селах району амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та хід реалізації урядової програми «Доступні ліки».

Підбиваючи підсумки наради, керівник району наголосив на необхідності розмістити детальну інформацію про кожного сімейного лікаря на інформаційних стендах у приміщеннях амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів, у кожному населеному пункті району, розробити інформаційні листівки та залучити органи місцевого самоврядування до реалізації медичної реформи. 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn