Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Працівниками соціальних служб відвідано підопічних в селах Бишів, Торки і Сушно

Працівниками соціальних служб відвідано підопічних в селах Бишів, Торки і Сушно

У понеділок, 11 червня, мультидисциплінарна виїзна бригада  Радехівського районного територіального центру, в складі завідувача відділення соціальної допомоги вдома М.Стражник, соціального працівника цього ж відділення А.Таран та медичної сестри територіального центру Г.Зузак, здійснила виїзд в населені пункти Бишівської та Сушнівської сільських рад.  У процесі роботи працівниками територіального центру було здійснено  оцінку якості  надання соціальних послуг та організацію роботи соціальних робітників, що працюють на території сіл Бишева, Торків і Сушна. Відвідано помешкання  6 підопічних, що обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома, в тому числі  трьох новоприйнятих осіб,  котрим за рішенням робочої комісії визначено групу рухової активності за здатністю до самообслуговування.

  Відгуки щодо роботи соціальних робітників були виключно позитивними. Медичною сестрою вимірювався артеріальний тиск непрацездатним особам, працівниками установи надавались консультації з різних життєвих питань, в тому числі щодо надання субсидій на житлово – комунальні послуги, відповідно до останніх змін в законодавстві щодо їх оформлення. Серед потребуючої категорії малозабезпечених громадян працівниками територіального центру було розповсюджено гуманітарну допомогу вживаним одягом, який був переданий  з фондів асоціації людей з інвалідністю. Двох одиноких непрацездатних  осіб жителів села Торки, які за станом здоров’я прикуті до ліжка, було забезпечено памперсами, отриманими з благодійного фонду «Шаріти - Червоноград».

  Разом із працівниками територіального центру у виїзній бригаді також брали участь  спеціалісти  центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді  та управління соціального захисту населення райдержадміністрації. 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn