Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя громадян при райдержадміністрації

Відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя громадян при райдержадміністрації

Травень багатий нанаціонально-патріотичні та релігійні свята, культурно-мистецькі акції та заходи, а саме: відзначення Дня Перемоги над нацизмом, День примирення, Вознесіння Господнє, День матері, День героїв, свято Трійці, обласні конкурси та інше. З метою врегулювання усіх заходів, що відзначатимуться та святкуватимуться відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя громадян при райдержадміністрації.

Учасниками наради було обговорено час, місце, учасників та формати, у якому слід проводити відзначення свят.

Члени Координаційної ради вирішили план запланованих заходів розмістити у районних засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn