Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » На Радехівщині триває інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

На Радехівщині триває інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

В рамках інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 19 квітня 2018 року працівникамислужби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації, Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області було проведено лекцію для учнів 6 - 11 класів Вузлівського опорно-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей», в ході якої обговорено питання щодо протидії насильству у шкільному середовищі, сім’ї і суспільстві, про відповідальність за скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень. Учням розповіли про наслідки вживання алкоголю, наркотичних засобів і тютюну. А також проведено профілактичні бесіди в присутності батьків та класних керівників з учнями, які потребують особливої педагогічної уваги.

Відповідно до наказу служби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації , працівниками служби у справах дітей та ювенальної превенції Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області, з метою виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, було проведено рейд у с. Бабичі, с. Вузлове, с. Шайноги, с. Підкараня, с. Нестаничі.

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn