Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Зустріч голови РДА з громадою с.Дмитрів

Зустріч голови РДА з громадою с.Дмитрів

Сьогодні 17 квітня 2018 року згідно графіку відбулась зустрічголови Радехівської районної державної адміністрації Тараса Калити з громадою села Дмитрів. Очільник району в короткій формі ознайомив місцевих жителів з соціально – економічною ситуацією в районі та заслухав основні проблеми мешканців Дмитрова.

Зокрема, громадянами піднімалися питання щодо ремонту дороги як на території населеного пункту так ідороги, яка веде сполучення до дорогидержавного значення Львів – Луцьк; автобусного сполучення, графіку роботи державного нотаріуса, відновлення роботи філії Ощадбанку та інші.

В ході зустрічі керівництвом району та відповідними службами були проаналізовані всі питання, порушені громадянами. Деякі з них були вирішені в ході зустрічі та надано рекомендації. Решта питань, які необхідно додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn