Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Представникам району було запропоновано долучитися до мікропроектів, підготовлених асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна»

Представникам району було запропоновано долучитися до мікропроектів, підготовлених асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна»

29 березня голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита і голова Радехівської районної ради Марія Климочко провели нараду, на якій обговорювалося питання участі в різних мікропроектах органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, закладів освіти, медицини і культури району, громадських організацій, благодійних фондів і місцевих засобів масової організації. Представникам району було запропоновано долучитися до мікропроектів, підготовлених асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна». Зокрема, конкурсу освітніх обмінів між закладами Львівської і Луганської областей,   конкурсу обмінів між засобами масової інформації Львівської і Луганської областей, конкурсу культурних обмінів між закладами Львівської і Луганської областей, конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад, а також конкурсу малих проектів у тематичній цілі «Спадщина», який фінансується відповідно до програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.    

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn