Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулося засідання робочої групи по контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Відбулося засідання робочої групи по контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365 п.2 «Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  відбулося чергове засідання робочої групи по контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням керівника апарату Радехівської райдержадміністрації Степана Вавреньчука. Було розглянуто питання щодо відвідання фактичного місця  проживання  2 внутрішньо переміщених осіб. За результатами проведеного обстеження фактичного проживання ВПО та рішенням комісії, одній особі припинено соціальні виплати у звязку з тим, що не пройшли фізичної ідентифікації. Другі особі рішенням комісії продовжено соціальні виплати. 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn