Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Зустріч керівництва райдержадміністрації з громадою села Кустин

Зустріч керівництва райдержадміністрації з громадою села Кустин

27 березня відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з громадою села Кустин. У ході проведення зустрічі працівниками Пенсійного фонду, центру зайнятості та ГУ держпраці у Львівській області було проведено роз’яснювальну роботу стосовно пенсійного забезпечення громадян, дотримання норм трудового законодавства і  працевлаштування.

У короткій формі ознайомлено присутніх на зустрічі з соціально-економічною ситуацією в районі, просуванням медичної та освітньої реформ. Присутніми на зустрічі було озвучено наболілі проблеми розвитку території, а саме: ремонту доріг на території сільської ради,  маршрутного сполучення до села Батиїв, підвозу дітей із сіл Руденко та Батиїв до школи в смт. Лопатин та інші. Після проведеної зустрічі голова райдержадміністрації дав доручення відповідним структурам щодо невідкладного вирішення проблемних питань населених пунктів Кустинської сільської ради.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn