Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Патронат над дитиною – одна з форм сімейного виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Патронат над дитиною – одна з форм сімейного виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» в українському суспільстві запроваджено таку соціальну послугу, як патронат над дитиною. Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

У зв’язку з необхідністю запровадження такої послуги в районі, Радехівська районна державна адміністрація запрошує пройти первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі в службі у  справах дітей.

Кандидати у патронатні вихователі повинні подати до служби у справах дітей такі документи:

1) заяву;

2) копію паспорта громадянина України;

3) копію трудової книжки (у разі наявності);

4) висновки про стан здоров’я кандидата у патронатні вихователі та осіб, які проживають разом з ним, складені за формою згідно з додатком 5 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866;

5) довідку про відсутність судимості, в тому числі членів його сім’ї, які досягли чотирнадцятирічного віку і проживають разом з кандидатом у патронатні вихователі;

6) копію документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;

7) письмову згоду на влаштування дитини в сім’ю кандидата у патронатні вихователі усіх членів його сім’ї, які проживають разом з ним, в тому числі дітей, які досягли такого віку та рівня розвитку, що можуть її висловити.

 

Для отримання консультації звертайтеся в службу справах дітей райдержадміністрації (м. Радехів, пр-т Відродження, 3, каб. 40) та телефонуйте за номером 2-15-56.

 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn