Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Реформа медицини в Радехівському районі

Реформа медицини в Радехівському районі

З січня 2018 року вступила в дію медична реформа. Автономізація закладів первинної медичної допомоги є основним завданням реформи на перше півріччя 2018 року. Перетворення медичних закладів з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства є обов’язковою умовою їхнього приєднання до медичної реформи, адже лише в статусі КНП заклади охорони здоров’я зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Міністерством охорони здоров’я України розроблено методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

У зв’язку з цим, сьогодні, 21 березня 2018 року за ініціативи голови райдержадміністрації Тараса Калити та голови районної ради Марії Климочко у Радехівській районній раді відбулася робоча зустріч з керівним складом Радехівської ЦРЛ та Лопатинської РЛ. Під час зустрічі обговорювалося питання щодо шляхів зміни господарсько-правового статусу комунальних закладів охорони здоров’я шляхом їх реорганізації (перетворення) в межах чинного законодавства. Усі учасники зустрічі робили акцент на якісне надання населенню медичних послуг.

У ході дискусії було висловлено декілька варіантів реформування первинної ланки медичної галузі району. Це питання є досить актуальним і відповідно до законодавства потребує прийняття відповідних рішень районною радою.

Керівництвом райдержадміністрації і районної ради було запропоновано відповідним фахівцям Радехівської ЦРЛ і Лопатинської РЛ до 27 березня 2018 року провести детальний аналіз запропонованих варіантів та знову зібратися за круглим столом для прийняття остаточного рішення.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn