Навігація

Останні фото

Календар

  «    Січень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » «Автоперевізники повинні без обмежень перевозити пасажирів, які мають пільги відповідно до чинного законодавства України», - перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник

«Автоперевізники повинні без обмежень перевозити пасажирів, які мають пільги відповідно до чинного законодавства України», - перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник

Питання щодо перевезення пасажирів пільгових категорій розглядалося на нараді, яку 14 лютого провів перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник. Як повідомив керівник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Карплюк, в районі проживає понад чотирнадцять тисяч пільговиків. Відповідно до чинного законодавства частина пільговиків має право на безоплатний проїзд в громадському транспорті, або п’ятдесят відсотків знижки на квиток, який придбано на автостанції. Відшкодування коштів автоперевізникам за перевезення пільгових категорій пасажирів проводиться з районного та обласного бюджетів. За словами першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Мельника, не зважаючи на умови договору і чинне законодавство, окремі автоперевізники відмовляються перевозити пільговиків. «Нещодавно цю проблему вирішували на нараді в обласній адміністрації, під час якої керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло запевнив автопервізників області,  що в обласному бюджеті передбачено відповідну суму на відшкодування пільгових перевезень. Відповідну суму коштів на ці потреби передбачається виділити і в цьогорічному районному бюджеті. А тому автоперевізники повинні без обмежень перевозити пасажирів, які мають пільги відповідно до чинного законодавства України», - наголосив Ігор Мельник.

Під час наради також зазначалося, що, не зважаючи на покращення якості доріг в районі, жителі Радехівщини продовжують звертатися до керівництва району та області, нарікаючи на деякі порушення в роботі автоперевізників. Зокрема, свої зауваження до роботи автопервізника ПрАТ «Радехівське АТП -14629» висловила голова районної асоціації інвалідів Н.Василик та інші учасники наради.

Перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник зобов’язав директора ПрАТ «Радехівське АТП -14629» В.Зузака забезпечити надання якісних послуг при пасажирських перевезеннях.  

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn