Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » «Основними пріоритетами розвитку району в 2017 році були розвиток дорожньої інфраструктури, покращення інвестиційного клімату і розвиток агропромислового виробництва», - голова Радехівської РДА Тарас Калита

«Основними пріоритетами розвитку району в 2017 році були розвиток дорожньої інфраструктури, покращення інвестиційного клімату і розвиток агропромислового виробництва», - голова Радехівської РДА Тарас Калита

У п’ятницю, 29 грудня, в сесійній залі районної ради голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита провів розширену нараду, на якій доповів про діяльність райдержадміністрації щодо виконання бюджету Радехівського району за 2017 рік та Програми соціально-економічного і культурного розвитку Радехівського району на 2017 рік. На нараді були присутні народний депутат України Михайло Бондар, керівники підприємств, організацій, установ, місцевого самоврядування, депутати районної ради і представники районних осередків громадських організацій. Аналізуючи результати діяльності за минулий рік, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита наголосив, що рік, який минає, залишив по собі помітну віху в історії нашого району. Він подарував нам чимало незабутніх вражень, пов’язаних із новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А ті труднощі, які нам довелося долати, довели, що спільна праця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, базових підприємств і  господарств, підприємців і громад району здатна вирішувати будь-які проблеми. «Місцевий бюджету району за 2017 рік перевиконано на 11 мільйонів  425 тисяч 900 гривень. Основними пріоритетами розвитку району в 2017 році були розвиток дорожньої інфраструктури, покращення інвестиційного клімату і розвиток агропромислового виробництва. За рахунок коштів обласного бюджету в 2017 році відремонтовано автодороги Радехів-Нивиці, Торки – Ордів, Павлів-Вузлове. За рахунок коштів державного бюджету  зроблено ремонт автомобільної дороги Броди-Сморжів. У 2017 році органамимісцевого самоврядування району на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності було спрямовано 4,351 мільйона гривень. Органи місцевого самоврядування району взяли участь в обласному конкурсі мікропроектів . Було подано 23 заявки, а виграли конкурс 14 мікропроектів на суму 1991,104 тис. грн. Девять мікропроектів було профінансовано з районного бюджету на суму 585,328 тис. грн. Упродовж 2017 року середньомісячна заробітна плата штатних працівників зросла на 2052 гривні», - акцентував очільник Радехівщини.

Після звіту голови Радехівської райдержадміністрації Тараса Калити про свою діяльність розповів народний депутат України Михайло Бондар. Під час його виступу голова райдержадміністрації Тарас Калита зауважив, що Михайло Бондар є  єдиним народним депутатом, який за час незалежності України дійсно багато зробив для розвитку Радехівського району. Зокрема, при його сприянні для покращення соціально-економічного і культурного розвитку Радехівщини з державного бюджету було залучено в район в 2016 році – понад дев’ять мільйонів гривень, а в 2017 році – понад одинадцять мільйонів гривень.

Після звітів голови райдержадміністрації Тараса Калити і народного депутата України Михайла Бондара про діяльність Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу ГУ НП у Львівській області за четвертий квартал і 2017 рік прозвітував начальник Радехівського відділення поліції Михайло Спічак. Після доповіді він відповів на запитання присутніх у залі.

 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn