Навігація

Останні фото

Календар

  «    Січень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Керівник району зустрівся з жителями селища Лопатина

Керівник району зустрівся з жителями селища Лопатина

29 листопада голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита побував в смт.Лопатині, де зустрівся з представниками селищної громади. На початку зустрічі очільник Радехівщини поінформував присутніх про результати виконання дохідної частини районного бюджету і програми соціально-економічного і культурного розвитку району за одинадцять місяців  2017 року. Зокрема, Тарас Калита зазначив, що вже виконано річні фінансові зобов’язання по надходженнях до районного і зведеного бюджетів. Окрім того, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита розповів про плани керівництва району на наступний рік. «У 2018 році головна увага в інвестиційній політиці буде спрямована на посиленні взаємодії влади, бізнесу та потенційних інвесторів, зміцнення інвестиційного іміджу району та формування прозорої системи доступу інвесторів до наявних ресурсів, створення ефективних стимулів для них шляхом розповсюдження найбільш привабливих і перспективних пропозицій, а також забезпечення адміністративного супроводу інвестиційних проектів», - наголосив Тарас Калита. Крім того, для вирішення проблемних питань життєдіяльності він рекомендував представникам місцевої територіальної громади брати участь в  різних конкурсних проектах, зокрема, в обласному конкурсі мікропроектів, а також участь у конкурсному відборі проектів.

Під час зустрічі жителі Лопатина цікавилися питаннями щодо проведення територіально-адміністративної реформи, а також реформ, які будуть проведені в освітній і медичній галузях.

Після зустрічі з жителями Лопатина голова райдержадміністрації Тарас Калита оглянув як проводяться роботи з реконструкції волейбольного майданчика під універсальний спортивний майданчик з надливним покриттям, ходом проведення реконструкції діючих каналізаційно-очисних споруд і ремонтом селищного Народного дому, що проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

 


 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn