Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Серед структурних підрозділів Радехівської райдержадміністрації та спеціалізованих служб району проведено тренування із цивільного захисту

Серед структурних підрозділів Радехівської райдержадміністрації та спеціалізованих служб району проведено тренування із цивільного захисту

31 серпня  відбулося  тренування  із структурними підрозділами Радехівської райдержадміністрації та районними спеціалізованими службами цивільного захисту Радехівської районної ланки  територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Львівської області за темою: «Проведення оповіщення та збору керівного складу районної державної адміністрації, працівників структурних підрозділів райдержадміністрацій районних  спеціалізованих служб цивільного захисту при загрозі та виникненні надзвичайних та інших ситуацій».

На тренування були залучені структурні підрозділи РДА,районні спеціалізовані служби цивільного захисту та керівний склад органів управління та сил цивільного захисту району.

Під час проведення тренування було перевірено готовність системи оповіщення району та засобів зв’язку до використання за призначенням; стан та умови зберігання пакету №24 керівника ЦЗ району на перевід органів управління до функціонування у режимах вищих ступенів готовності. Також було уточнено порядок оповіщення та зв’язку у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру; телефони абонентів для оповіщення через апаратуру циркулярного виклику та в ручному режимі за списками; персональний склад районних комісії з питань ТЕБ і НС, комісій   з питань евакуації; обсяг запланованих заходів з оповіщення при переведенні у виші ступені готовності.

За результатами проведення тренування присутніми було відпрацьовано схеми для проведення оповіщення через апаратуру циркулярного виклику та в ручному режимі за списками та проведено позапланову перевірку системи оповіщення керівного складу району.   

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn