Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Присутнім на нараді дано відповідні доручення

 
25 березня голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах провів нараду з керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації за підсумками відеоконференції голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.  Після обговорення присутнім на нараді дано відповідні доручення. Зокрема, доручено: простежити за встановленням кабін для голосування, виборчих скриньок на виборчих дільницях району;  розмістити на веб-сайті райдержадміністрації та соціальних мережах інформацію і  графік роботи Радехівського районного суду під час проведення виборів Президента України 31 березня  2019 року; включити в план роботи райдержадміністрації  зустріч голови райдержадміністрації  з головами ДВК району щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць; уточнити склад комісії по утилізації хімічних відходів; 
Детальніше

До відома жителів району, які вирощують ягоди!

 
У середу, 27 березня, у відділі агропромислового розвитку Радехівської райдержадміністрації (м.Радехів. просп. Відродження, 3, каб. 5) відбудеться зустріч із жителями району, які вирощують ягоди. Всі бажаючі матимуть можливість поспілкуватися з представниками бізнесової структури, яка займається заготівлею ягідної продукції. Початок о 12.00. Телефон для довідок  0973836141.
Детальніше

Реалізується проект "Хресна дорого в тінях"

 
В рамах проекту "Хресна дорого в тінях", який організовується за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, цьогоріч уже у двох населених пунктах Радехівщини молодіжний аматорський театр показав глядачам це дивовижне дійство. Заплановані виступи також і в інших місцевостях.
Детальніше

До відома виборців!

 
Відповідно до чинного законодавства для вирішення невідкладних справ, які виникають під час підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, можна звертатися у Радехівський районний суд Львівської області відповідно до затвердженого графіку роботи. Зокрема, це стосується уточнення списку виборців (ч.2 ст. 271 КАС  України) та інших питань, які стосуються виборчого процесу. 
Детальніше

Проведено рейди з метою виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

 
У березні 2019 року  працівниками  служби у справах дітей  Радехівської райдержадміністрації  спільно з  представниками  Радехівського РЦСССДМ,  з метою виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, обстеження умов утримання та виховання дітей у сім’ях опікунів-піклувальників, було проведено рейди: 12.03.2019 - смт. Лопатин, 13.03.2019  - с.Сморжів, 14.03.2019 - с. Щуровичі, 19.03.2019 - с.Сабанівка,  20.03.2019 - с.Руденко, 21.03.2019 - с.Стоянів Під час рейду було здійснено оцінку потреб сімей, надано  консультації спрямовані на покращення умов проживання, ведення побуту, підвищення виховного потенціалу сім'ї та належного виконання батьківських обов'язків. Також здійснено профілактично -роз'яснювальну роботу,  спрямовану на запобігання проявів насильства  сім’ї та ведення здорового способу життя. 
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 234 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn
 
проститутки уфа