Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Новини Радехівщини » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини

На Фестивалі «Кращий господар Львівщини» друге місце зайняло фермерське господарство з Радехівщини «Зодіак-М»

 
Як повідомив керівник відділу агропромислового розвитку Радехівської райдержадміністрації Василь Призва, з метою розвитку фермерства та популяризації створення сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських кооперативів, 21 вересня 2017 року, у м. Львові на  ТзОВ «Шувар» було проведено Фестиваль «Кращий господар Львівщини». В ході проведення фестивалю визначили кращого господаря Львівщини серед фермерських і серед селянських господарств. Друге місце зайняло фермерське господарство з Радехівщини «Зодіак-М». 
Детальніше

Щодо формування проекту бюджету Радехівського району на 2018 рік

 
22 вересня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді було розглянуто питання щодо формування проекту бюджету Радехівського району на наступний рік. З особливостями формування районного бюджету на 2018 рік присутніх ознайомила керівник фінансового управління райдержадміністрації О.Петелька.   
Детальніше

Українська армія потребує професійних військових

 
22 вересня перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник, військовий комісар Радехівського райвійськкомату А.Радзіковський і головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації О.Войнаровський провели слухання окремих керівників органів місцевого самоврядування району щодо виконання завдань з оповіщення призовників, солдатів і офіцерів запасу та проведення інформаційно-агітаційної роботи щодо служби за контрактом в Збройних силах України.   
Детальніше

Формування свідомого і відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики

 
  З 5 до 10 жовтня 2017 року в місті Балатональмаді (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні відбудеться семінар «Формування свідомого і відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики». До участі в семінарі запрошуються представники закладів та установ системи освіти і охорони здоров’я, які забезпечують роботу з сім’ями і дітьми з питань відповідального батьківства, інші зацікавлені особи. 
Детальніше

28 вересня в м.Радехові відбудеться правопросвітницька акція «Я маю право» для громадян, які звертаються до системи БВПД

 
28 вересня 2017року відбудеться правопросвітницька акція «Я маю право» для громадян, які звертаються до системи БВПД. Організатором акції виступив Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області. Одночасно в місцевих центрах та в усіх бюро правової допомоги на Львівщині відбудуся заходи з консультування громадян фахівцями місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з партнерами.  В Радехівському бюро  з 10 до 12 годин  відбудеться спільний  прийом громадян спеціалістами бюро з керівником ЦНАП   В.Варавою по  питанях державної  реєстрації  права власності на нерухоме майно.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 402 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

 
смотреть порно порно онлайн проститутки уфа новый 18+ сайт http://sweetcum.net