Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році

 
2 липня голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році відповідно до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку. В ході наради проаналізували стан реалізації мікропроєктів в розрізі галузей освіти, культури та медицини. Відповідальні особи розпорядників бюджетних коштів доповіли про придбання та закупівлі будівельних матеріалів та обладнання, перебіг ремонтних робіт на об’єктах та проблемні питання, які виникають в ході реалізації проєктів. Загалом, цьогоріч на Радехівщині реалізовуватимуть 30 мікропроєктів місцевого розвитку, які стали переможцями обласного конкурсу у 2020 році на на суму: 5095,851 тис.грн. Станом на 2 липня роботи на 12 проєктах на стадії завершення: «Капітальний ремонт приміщення дитячого відділення бібліотеки по вулиці Стуса, 12 в с.Стоянів Радехівського району Львівської
Детальніше

Відбулось засідання комісії по призначенню (відновленню) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 
Сьогодні, 2 липня, у залі для засідань Радехівської районної ради під головуванням керівника управління соціального захисту населення Радехівської райдержадміністрації Руслани Шпег відбулось засідання комісії по призначенню (відновленню) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянуто питання призначення адресної допомоги особі, яка перемістилась з тимчасово окупованої території України. З даного питання комісія одноголосно винесла позитивне рішення.
Детальніше

Бюро правової допомоги інформує:

 
Призначення тимчасової державної соціальної допомоги Хто має право на тимчасову державну соціальну допомогу?Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату призначається непрацюючій особі, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті (далі-тимчасова допомога), за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу.Одиноким особам, які не мають інших джерел існування (не отримують доходів, передбачених Методикою обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженою наказом Мінпраці, Мінекономіки, Мінфіну, Держкомстату і Держкомсім’ї та молоді від 15 листопада 2001 р. № 486/202/524/455/3370, крім доходів від особистого селянського господарства), тимчасова допомога
Детальніше

Бюро правової допомоги інформує:

 
1 липня в Україні зростає прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становитиме 2197 гривень, для непрацездатних – 1712 гривень.У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.Працездатна особа Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4394 грн.Непрацездатна особа Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 3424 грн.Увага! Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян - детальніше про це можна почитати в Законі України "Про безоплатну правову допомогу" за посиланням https://bit.ly/3dSxQBa#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid
Детальніше

Шановні працівники податкової служби!

 
Шановні працівники податкової служби! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Це свято, яке відтепер буде відзначатися 2 липня, запроваджене цьогоріч з ініціативи Президента України з метою відзначення ролі працівників податкової служби у реалізації державної податкової політики. У цей святковий день Радехівська районна державна адміністрація бажає вам успіхів, прагнення до самовдосконалення, впевненості у своїх силах та натхнення. Здоров’я, злагоди та добробуту вам та вашим родинам!
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 223 наступна →

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn

 
проститутки уфа