Навігація

Останні фото

Календар

  «    Січень 2017    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини

На всіх водоймах району йорданські купання пройшли організовано

 
19 січня голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита побував в селі Павлові, щоб ознайомитися як керівництвом місцевої сільської ради та медичною і рятувальною службами району  організовано йорданські купання. Освячення води на ставку в с.Павлові провели місцеві священники УГКЦ о. Тарас Когут і УАПЦ о. Петро  Ревага. Після освячення води працівники служби порятунку допомагали всім, хто дотримується традиції занурення у йорданську воду, безпечно зайти і вийти з водойми. 
Детальніше

Зміни до чинного законодавства в частині оплати праці

 
Відділ економічного розвитку райдержадміністрації  інформує, що Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII, яким встановлено, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата - 3 200 гривень. Законом України від 06.12.2016 № 1774-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»  визначено, що мінімальна заробітна плата - це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Крім цього, повідомляємо, що відповідно до ст.8 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-УІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якщо працівник за місяць отримує дохід, розмір якого не перевищує рівня мінімальної заробітної плати і при цьому він оформлений за основним місцем праці, єдиний соціальний внесок розраховується, як добуток мінімальної заробітної плати.
Детальніше

Всеукраїнський інформаційний бізнес - форум «МАРАФОН ЛІДЕРСТВА»

 
Дати проведення (20 - 24) (24 - 28) лютого 2017 року ТОВ «Електронні закупівлі» запрошує Вас на п’ятиденний Всеукраїнський інформаційний бізнес форум «МАРАФОН ЛІДЕРСТВА», який відбудеться в Пансіонаті «Славський» на гірськолижному курорті Славське, що знаходиться в Українських Карпатах. Бізнес форум буде Вам корисний, якщо Ви: - з січня2017 року Ви ставите мету на 2017 рік, але чомусь їх реалізацію постійно відкладаєте; -  якщо Ви бачите в своїй кар’єрі і бізнесі повторні ситуації і конфлікти і не знаєте, що з цим робити; - якщо Ви шукаєте свою бізнес ідею, бажаєте відкрити власну справу, але не наважуєтесь це зробити.
Детальніше

До уваги керівників підприємств!

 
Кам'янка-Бузьке об'єднане управління Пенсійного фонду України у Львівській області нагадує, що відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» відомості про заробітну плату працівників підприємств, зазначені у довідках за будь-які 60 календарних місяців роботи до 1 липня 2000 року, необхідно підтверджувати первинними документами про її нарахування та виплату. У зв’язку з цим, для реалізації пенсійних прав працівників підприємств звертаємо увагу на необхідність дотримання вимог діючого законодавства та забезпечення збереження первинних документів шляхом подальшої їх передачі до архівних установ у випадках ліквідації, банкрутства, реорганізації тощо. 
Детальніше

Сергій Савчук: Україна удосконалює систему "зелених" тарифів, щоб використання "зеленої" електроенергії було вигідним та доступним кожному домогосподарству

 
Сектор електроенергетики у всьому світі швидко розвивається, втім, за даними Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики (IRENA), майже третина жителів світу залишається без доступу до нього. Рішенням є нагальна розбудова сфери використання відновлюваних джерел енергії. Для того, щоб обговорити останні тренди розвитку цієї сфери, 15 січня IRENA зібрало урядовців та бізнесменів за одним круглим столом на тему: "Стимулювання використання автономних об’єктів відновлюваної енергетики: на шляху до глобального доступу до електроенергії та досягнення цілей сталого розвитку". Участь у заході також взяв Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, представляючи Україну та її напрацювання у напрямку стимулювання виробництва та споживання електроенергії з відновлюваних джерел. Як він пояснив, поштовхом для розвитку цієї сфери в країні став, прийнятий у 2015 році Закон України №514-VIII. Він створив нові вигідні правила гри на ринку відновлюваної енергетики.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 334 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

 
смотреть порно смотреть порно порно онлайн