Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Відбулось перше засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру

 
Сьогодні, 27 березня, відбулось перше засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, яка виникла внаслідок розповсюдження територією Львівщини гострої респіраторної хвороби COVID – 19. Засідання очолив керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови Радехівської РДА Назар Жолобович. До складу Штабу увійшли представники медичної галузі, цивільного захисту, правоохоронних органів, управлінці тощо. Керівником Штабу став керівник апарату Радехівської РДА Степан Вавреньчук. За підсумками засідання, прийнято рішення щодо затвердження форм щоденного моніторингу та звітності заходів з попередження поширенню COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Доручено активізувати роботу зі здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед осіб похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та надання допомоги таким категоріям у час надзвичайної ситуації. А також контроль
Детальніше

Відбулася селекторна нарада голови Радехівської РДА Степана Рудницького з органами місцевого самоврядування щодо питань попередження поширення та боротьби з коронавірусом на території Радехівського району.

 
Сьогодні, 27 березня, відбулася селекторна нарада голови Радехівської РДА Степана Рудницького з органами місцевого самоврядування щодо питань попередження поширення та боротьби з коронавірусом на території Радехівського району. Голови місцевих рад доповіли керівнику району про роботу з особами, які прибули з країн, в яких кількість інфікованих на коронавірусну інфекцію налічує сотні та тисячі.
А також розповіли про дотримання санітарних норм в роботі установ та закладів торгівлі, про дезінфекцію місць скупчення громадян.
Про роботу Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, яка виникла внаслідок розповсюдження територією Львівщини гострої респіраторної хвороби COVID – 19 доповів керівник робіт з ліквідації НС, перший заступник голови РДА Назар Жолобович, начальник даного Штабу, керівник апарату райдержадмініцстрації Степан Вавреньчук, начальник Радехівського районного
Детальніше

Виступ під час онлайн-брифінгу керівника управління соціального захисту населення Радехівської РДА Руслани Шпег:

 
"Хочу заспокоїти Радехівчан, жителів Радехівського району, а також жителів Лопатинського та Радехівського ОТГ, яким вкрай необхідно звернутись до органів соціального захисту або отримати документи: ми продовжуємо працювати!!! Спеціалісти відділів управління надають послуги дистанційно. Даний режим роботи управління соціального захисту жодним чином не вплинув на виплату призначених соціальних допомог, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Ці виплати здійснюються у встановлені законодавством терміни. Звісно, є певні правила. Наприклад, видача раніше поданих документів на отримання посвідчення багатодітним сім’ям чи його продовження, посвідчення дитини-інваліда, відбувається в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом.
Детальніше

КНП «Радехівська ЦРЛ» інформує:

 
За інформацією лікарів КНП «Радехівська ЦРЛ»станом на 26.03.2020р. по Радехівському району за минулу добу: зареєстровано 11 випадків ГРВІ; пацієнтів з підозрою COVID-19 не виявлено. А також інформуємо, що 272 мешканці Радехівщини знаходиться на самоізоляції після приїзду з-за кордону. Просимо дотримуватися карантинних заходів безпеки. Не забувайте мити руки і дотримуватись респіраторних правил гігієни! Споживайте інформацію з надійних джерел, бережіть себе та будьте здорові!
Детальніше

«Гарячі лінії» допомоги постраждалим від домашнього насильства під час карантину.

 
     На час карантину, у зв’язку з пандемією коронавірусу, багатьом людям рекомендується працювати з дому, щоб уникати скупчення людей. Хоча дім багато хто вважає найбезпечнішим місцем, для жертв домашнього насильства це далеко від реальності. В групі ризику зараз знаходяться не тільки сім'ї, де раніше були зафіксовані випадки домашнього насильства, а й ті, де хто тимчасово втратив роботу або заробіток, сім'ї зі складною фінансовою або житловою ситуацією або сім'ї, де є літні чи недієздатні людини. Все це, помножене на психологічний тиск у період карантину, може викликати агресію і напруження в сім'ї     
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 377 наступна →

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn

 
проститутки уфа