Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Шановні краяни!

 
Запрошуємо вас у четвер, 21 листопада, на урочисте віче "Країна нескорених" з нагоди Дня Гідності та Свободи, яке відбудеться в м.Радехові на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Початок об 11.30.
Детальніше

Участь в обласних урочистостях

 
У середу, 20 листопада, делегація з Радехівщини, яку очолили перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник і голова Радехівської районної ради Марія Климочко, взяла участь в урочистостях з нагоди 30-річного ювілею громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України». Перед присутніми на урочистостях виступив заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень, який висловив вдячність людям з інвалідністю за їхню сміливість і мужність та окремим із них вручив нагороди.
Детальніше

Долучення до Декларації про партнерство щодо забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя

 
Шановні партнери системи надання безоплатної правової допомоги! Посилення правової спроможності населення та реалізація комплексного підходу до забезпечення ефективного доступу до правової допомоги та правосуддя є одним із провідних напрямів діяльності повноважних представників системи надання гарантованої державою безоплатної правової допомоги.
Детальніше

«Голодомор був організований на знищення волелюбного українського народу», - перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник

 
20 листопада перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник і працівники держустанов ознайомилися з тематичною документальною виставкою «Голодомор. Геноцид 32-33. Пам’ятаємо», яка розміщена в холі Радехівського районного Народного дому. Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, виставка присвячена страшним голодним рокам, які охопили український народ в 1932-1933 роках. 
Детальніше

Виїзне засідання робочої групи і районної комісії в смт.Лопатині

 
19 листопада в смт. Лопатин під керівництвом першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулося чергове виїзне спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсіях та інших соціальних виплатах.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 340 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn

 
проститутки уфа