Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Нарада щодо передачі відділів ЦНАП в підпорядкування органів місцевого самоврядування

 
Сьогодні, 22 лютого, голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький провів робочу зустріч з представниками Радехівської та Лопатинської об’єднаних територіальних громади з питань підготовки до трансформації центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації. Реформування державного управління передбачає передачу органам місцевого самоврядування повноважень районних державних адміністрацій з організації надання адміністративних послуг.
Детальніше

Здійснено обстеження наявності та готовності техніки філії "Радехівський райавтодор"

 
Сьогодні, 17 лютого, директор Департаменту дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації Орест Шуліковський, інспектор Департаменту Іван Данилів, голова Радехівської РДА Степан Рудницький разом з працівниками ГУНП у Львівській області провели обстеження наявності та готовності техніки Радехівської філії ДП «Львівський облавтодор» до експлуатації доріг в 2021 році. У ході перевірки керівник філії «Радехівський райавтодор» Борис Капітанець відзвітував про проведену роботу під час негоди.
Детальніше

Онлайн-нарада заступника голови Львівської ОДА І.Собка

 
Сьогодні, 17 лютого, голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький взяв участь у онлайн-селекторі під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка з головами об’єднаних територіальних громад, керівниками районів області щодо питань забезпечення інклюзії закладів охорони зоров’я та їх готовності до контрактування з НСЗУ на 2021 рік. «Ми вкотре звертаємось до всіх відповідальних осіб з закликом активізувати роботу на місцях», - сказав Іван Собко.
Детальніше

Вручено нагороди жінкам, які отримали почесне звання "Мати-героїня!

 
Сьогодні, 8 лютого, в Радехівській районній державній адміністрації пройшла церемонія нагородження жительок району, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Нагороди матерям-героїням Радехівщини вручили голова райдержадміністрації Степан Рудницький та міський голова Радехівської міської ради ОТГ Степан Коханчук. До привітання також долучилися перший заступник голови Радехівської РДА Назар Жолобович, перший заступник голови Радехівської ОТГ Володимир Шевчук та старости Корчинського округу Ольга Ткачик та Дмитрівського округу Катерина Ціолковська.
Детальніше

Що потрібно знати про земельний податок

 
Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном, мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок , крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю. Об’єктами оподаткування є: земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні; земельні частки(паї), які перебувають у власності.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 270 наступна →

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn

 
проститутки уфа