Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Новини Радехівщини » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Додаткові резерви сприятимуть реалізації всіх цьогорічних програм розвитку

 
Питання пошуку додаткових джерел для наповнення дохідної частини районного бюджету обговорювалося 23 березня на нараді, яку провів перший заступник  голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник. Свої пропозиції щодо нових джерел наповнення районної казни подали заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації Л.Прус, заступник начальника – начальник Радехівського відділення Червоноградського ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області О.Сольвар та інші учасники наради. 
Детальніше

Розглянуто питання щодо покращення водопостачання в с.Вузлове

 
23 березня перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник провів нараду, на якій було розглянуто питання щодо покращення водопостачання в с.Вузлове. В нараді взяли участь керівник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації М.Бойко, Вузлівський сільський голова А.Близнюк та інші. Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник. від жителів с.Вузлове надійшло звернення до районної влади щодо перебоїв у водопостачанні багатоквартирних будинків. 
Детальніше

Проведено лекцію для учнів 8 і 9 класів Лопатинської ЗОШ І-ІІІ ст.

 
У рамках інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 22 березня працівниками  служби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації, Радехівського РВ з питань пробації  Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції,Радехівського бюро правової допомоги було проведено лекцію для учнів 8 та 9 класів Лопатинської ЗОШ І-ІІІ ст., в ході якої обговорено питання щодо протидії насильству у шкільному середовищі, сім’ї та суспільстві,
Детальніше

В межах програми конкурентоспроможності відібрали 13 інвестиційних проектів

 
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує, що  оголошено конкурс  інвестиційних проектів з 1 лютого 2018 року.         20 березня 2018 року відбулося засідання експертної комісії з відбору інвестиційних проектів в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Переможцями конкурсу стало 11 суб’єктів малого підприємництва, які здійснюють діяльність в галузі деревообробки, меблевого виробництва, харчопереробки та 2 учасника АТО. Зокрема, в галузі деревообробки працюють 2 суб’єкти підприємницької діяльності, у меблевому виробництві – 4, у харчопереробці - 5. Учасники АТО займаються підприємництвом у сфері деревообробки та вантажних перевезень.                   
Детальніше

Подано пропозиції для покращення військово-патріотичного виховання школярів і молоді

 
Питання військово-патріотичного виховання школярів і молоді району було розглянуто 22 березня на нараді, яку провів перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник. Про проведену роботу прозвітували керівники відділу у освіти райдержадміністрації, сектору молоді та спорту райдержадміністрації та інші. Учасники наради підтримали пропозицію заступника голови Радехівської районної ради Василя Кутенського і керівника  районного відділу НВР «Правий сектор» Віктора Прокулевича про відновлення  стрілецького тиру у Радехівській загальноосвітній школі №2 та проведення в освітніх закладах району заходів, де школярі матимуть змогу ознайомитися із макетами стрілецької зброї і сучасної військової амуніції. 
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 455 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

 
смотреть порно порно онлайн проститутки уфа