Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Паспортизацію об’єктів культурної спадщини на території району необхідно завершити до кінця поточного року, - Ігор Мельник

 
23 лютого під керівництвом першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника  відбулася нарада з питань інвентаризації та паспортизації об’єктів культурної спадщини на території Радехівського району. Участь в нараді взяли завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації В.Парійчук, голова Лопатинської селищної ради О.Микитин та інші. Розпочинаючи нараду, перший заступник голови РДА Ігор Мельник вказав на важливості збереження пам’яток історії та культури для нинішнього і майбутніх поколінь як важливого чинника патріотичного виховання громадян та розвитку національної свідомості Українського народу. Як наголосив завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва РДА В.Парійчук, на теренах Радехівського району налічується 44 пам’ятки архітектури, з них 11 об’єктів національного значення та 33 – місцевого.
Детальніше

«Ми робили і будемо робити все можливе для покращення добробуту жителів Радехівщини», - голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита

 
22 лютого в сесійній залі районної ради відбувся публічний звіт голови Радехівської районної державної адміністрації Тараса Калити перед громадськістю Радехівщини про проведену роботу райдержадміністрацією у 2016 році. На звіті очільника Радехівщини був присутній голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, заступник голови облдержадміністрації О.Стоколос-Ворончук, керівники місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ району, депутати районної ради, представники районних осередків політичних партій і громадських організацій.  Під час свого виступу голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита ознайомив присутніх із минулорічними досягненнями Радехівського району у соціально-економічному та культурному розвитку. За словами очільника Радехівщини, в 2016 році основними приорітетами в діяльності райдержадміністрації були розвиток транспортної інфраструктури і покращення інвестиційного клімату в районі.  
Детальніше

ГУ Держпраці оштрафувало за використання праці неоформлених робітників будівельну фірму, де загинув працівник

 
ГУ Держпраці у Львівській області  застосувало штрафну санкцію до  ТзОВ «Файнобуд», де загинув працівник під час виконання будівельних робіт та  використовувалась праця неоформлених  робітників. 28 грудня 2016 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з  чоловіком, який виконував будівельні  роботи.  Під час  встановлення вертикальної опалубки на будівельному майданчику по вул. Кульпарківській, 226 А, що  у місті Львові, чоловік впав з висоти, що призвело до його смерті. У зв’язку з  проведенням  спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, було призначено позапланові  перевірки з питань дотримання вимог законодавства про працю та охорону праці, які здійснювали фахівці ГУ Держпраці у Львівській області.
Детальніше

Проведено черговий сеанс «гаряча лінія»

 
На запитання платників податків під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідала завідувач сектору з податків та зборів юридичних осіб Радехівського відділення Червоноградської ОДПІ Мулявка Р.Є. Питання : як правильно продавцям пального реєструватися платниками акцизного податку?  Відповідно до пп. 212.3.4 Податкового кодексу України особи, що реалізують пальне, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізосіб-підприємців до початку здійснення реалізації пального.
Детальніше

Про розвиток фізичної культури та спорту у Радехівському районі

 
21 лютого під керівництвом першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулася нарада з вирішення актуальних питань розвитку фізичної культури та спорту в Радехівському районі. Нарада проводилася за участю завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації О.Проказюк, директора дитячо-юнацької спортивної школи А.Наконечного, голови РО ВФСТ «Колос» М.Боруца та ін. У першому питанні порядку денного учасники наради розглянули пропозиції щодо облаштування спортивних майданчиків у Радехівському районі. За словами завідувача сектору молоді та спорту РДА О.Проказюк, протягом 2017-2021 рр. в районі планується заміна штучного покриття майданчика в м.Радехів та відкриття майданчиків з тренажерним обладнанням в 15 населених пунктах району.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 345 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

 
смотреть порно смотреть порно порно онлайн