Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини

Розвивай дитину: отримуй податкову знижку!

 
Зі слів очільника Львівської юстиції Миколи Станіщука, держава може повертати з податку на доходи, сплаченого батьками, ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ НА РОЗВИТОК ДИТИНИ. Поговоримо про це більш детально. Отримати податкову знижку можна на оплату навчання дитини у: ·         дитячих садочках; ·         гуртках, секціях; ·         школах; ·         профтехучилищах, коледжах; ·       закладах вищої освіти. ВАЖЛИВО: Орієнтовний розмір податкової знижки – 18% від фактично сплаченої за навчання суми. Алгоритм дій особи для отримання податкової знижки:  
Детальніше

Команда з Радехівщини взяла участь в обласних змаганнях з баскетболу

 
18-19 травня 2019 року за традицією у м. Самборі у рамках проведення XXVIII спортивних  Ігор Львівщини відбулися обласні змагання з баскетболу серед чоловічих команд, У змаганнях взяли участь 14 команд з усієї Львівщини.     Команду Радехівського району представляли: Дащаківський Микола, Фольварочний Юрій, Шарко Володимир, Прус Назарій, Голубовський Роман, Плисюк Ярослав, Бабич Богдан. Змагання проводились у 4 – ох підгрупах. З невеликим відривом наші баскетболісти поступились перемогою команді з м. Червонограда і здобули перемогу у команди з м. Новий Розділ, посівши 2 місце у своїй підгрупі ( у загальному заліку -  5 – 8 місце).    
Детальніше

Шукаємо кандидатів в батьки-вихователі

 
Цього року буде завершено будівництво двоповерхового будинку, який призначений для дитячого будинку сімейного типу та в який може вселитися сім’я, яка візьме на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.          Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя, які беруть на виховання та спільне проживання не менше 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вихованці перебувають у  дитячому будинку сімейного типу до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівня акредитації – до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладах. Загальна кількість дітей у ДБСТ не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.
Детальніше

Надання житлових субсидій

 
З 1 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які субсидію отримували протягом опалювального сезону 2018/19 року,  структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють призначення житлової субсидії на наступний строк без звернення громадян і протягом 10 днів після отримання інформації, необхідної для призначення, приймають рішення про призначення (відмову в призначенні) житлової субсидії. Повторно із заявою та декларацією на призначення субсидії у травні 2019 року мають звернутися сім’ї, якщо:
Детальніше

До відома жителів району!

 
 З метою забезпечення відкритості та доступності громадськості до містобудівної документації та отримання якісних, публічних даних створено сайт Геоінформаційної системи Львівської області, на який можна зайти за посиланням  https://gis.loda.gov.ua/, а також увікмнувши відповідний банер, що розміщений у групі "Веб-ресурси" на офіційному сайті Радехівської райдержадміністрації. Геоінформаційна система Львівської області (ГІС) https://gis.loda.gov.ua – сучасна комп'ютерна технологія, що дозволяє поєднати модельне зображення території (електронне відображення карт, схем, космо-, аерозображень земної поверхні) з інформацією табличного типу (різноманітні статистичні дані, списки, економічні показники тощо). Будь-яка просторова інформація – це те, з чим людина стикається практично кожен день незалежно від сфери своєї діяльності.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 264 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn
 
проститутки уфа