Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > У Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять Героїв АТО
Головна > Новини Львівської ОДА > У Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять Героїв АТО

У Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять Героїв АТО


29-08-2019, 15:01.

У Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять Героїв АТОСьогодні, 29 серпня, у Музеї визвольної боротьби вшанували 46 Героїв російсько-української війни, народжених у серпні.

Участь у заході взяли представники влади, духовенство, рідні та друзі загиблих воїнів.

"Приємно, що такі заходи із вшанування пам’яті Героїв відбуваються.  Важливо не закривати свої серця, а бути разом і підтримувати один одного. Думаю, що воїни, які загинули, хотіли б бачити усіх вас радісними, і  те, що  ми не забуваємо про їхні подвиги, на які вони йшли. Світла пам'ять про наших Героїв – це найбільший подарунок, який ми можемо зробити для них”, – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Cпогадами про свого сина Олександра Дереша поділилась мати Героя – Леся Андріївна.

"Мій син зростав звичайною дитиною, любив життя, природу та тваринок. Завжди у нашому домі були різні тварини і птахи. Любив допомагати людям, а найбільше його хобі – читання книг і до останнього дня він був з книжкою. Як розповідали його  побратими, прийшли з полігону, усі змучені полягали спати, а Олександр ховався під ковдру, щоб нікому не заважати, вмикав ліхтарик і читав”, - розповіла Леся Андріївна.  


назад