Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 На Львівщині відкрили меморіальну таблицю Івану Гелю » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині відкрили меморіальну таблицю Івану Гелю

На Львівщині відкрили меморіальну таблицю Івану Гелю

На Львівщині відкрили меморіальну таблицю Івану Гелю
Сьогодні, 17 липня, на Львівщині вшанували пам'ять видатного українського правозахисника, політв’язня, борця за легалізацію УГКЦ та свободу України – Івана Геля. Урочистості присвятили 80-річчю від дня його народження.

З цієї нагоди на будинку № 16 на вулиці Кастелівка, де свого часу жив видатний українець, урочисто відкрили меморіальну таблицю. У заході взяли участь представники духовенства, влади, громадськості, а також рідні та близькі письменника.

«Я би хотів, щоб в цьому місці, де мешкав великий українець Іван Гель, кожен з нас подумав, що з нами був чоловік зі стержнем, чоловік який знав що є правда, а що є кривда, який не для красного слівця, а за своїми переконаннями, знав і твердив, що Україна і українська віра понад усе. Гордимося, пишаємося, а головне пам’ятаємо, що внесок кожного важливий, щоб так, як великий українець Іван Гель, свідчити про себе своїм життям», - наголосив під час відкриття таблиці Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації.

В межах відзначення заходів пам’яті на Личаківському кладовищі поклали квіти біля могили Івана Геля та відслужили чин панахиди. Також в пам'ять про великого українця на Львівщині експонується фотодокументальна  виставка «Іван Гель: мій народ нездоланний!». Світлини зможе переглянути кожен охочий упродовж двох тижнів у парку на Валах.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn