Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Максим Козицький поспілкувався із Лігою студентів Асоціації Правників України

Максим Козицький поспілкувався із Лігою студентів Асоціації Правників України

Максим Козицький поспілкувався із Лігою студентів Асоціації Правників УкраїниСьогодні, 7 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький спільно з директором департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олегом Паскою зустрілися з представниками студентської організації «Ліга студентів Асоціації Правників України» у режимі відеоконференції.

«Радий сьогодні зустрітися та поговорити з Вами. Дуже важливо чути та підтримувати нашу молодь. Я переконаний, що ви наше майбутнє і наша надія», – привітав присутніх Максим Козицький.

Зустріч присвятили діяльності голови Львівської обласної державної адміністрації.

Учасники – студенти юридичного факультету та факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та національного університету «Львівська політехніка».

Відтак, усі охочі змогли поставити запитання очільнику Львівщини. Зокрема, йшлось про молодіжну політику, улюблені книги, розвиток зеленої енергетики, виклики державної служби, найбільші досягнення на посаді, побудову відносин між місцевою і обласною владою.

Серед іншого – програми стажування молоді у стінах облдержадміністрації.

«В облдержадміністрації упродовж кількох останніх років успішно діє програма стажування молоді. За цей час близько трьох сотень молодих людей скористались нею, а дехто навіть став частиною команди адміністрації. Це чудова можливість для амбітної молодої людини закріпити свої знання на практиці та побачити зсередини роботу органу державного управління. Тому раджу нею скористатись», – розповів голова.

Поспілкувались і про те, що спонукало Максима Козицького стати очільником Львівської ОДА, студентські роки, людей, які мали найбільший вплив на життя та кар’єру очільника області.

«Не розсіюйте свою увагу. Оберіть для себе ціль, йдіть до неї щодня та невпинно працюйте для її здійснення. Не забувайте про баланс між особистим та професійним – тоді будете по-справжньому щасливими», – побажав студентам голова ОДА.

Довідково.

Ліга студентів Асоціації Правників України – це молодіжна організація, що вже понад десять років функціонує на просторах України та об’єднує перспективну й амбітну молодь для руйнування всіх стереотипів щодо сучасної юриспруденції.

Метою Ліги є просвітництво серед студентства та залучення до співпраці з юристами, державними діячами та фахівцями у сфері міжнародних відносин. Також організація спрямовує зусилля на реформу юридичної освіти.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn