Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Максим Козицький взяв участь у відкритті поліцейської станції в Підберізцівській громаді

Максим Козицький взяв участь у відкритті поліцейської станції в Підберізцівській громаді

Максим Козицький взяв участь у відкритті поліцейської станції в Підберізцівській громадіСьогодні, 7 квітня, у селі Підгірне Підберізцівської територіальної громади запрацювала поліцейська станція. Це службове приміщення, яке використовуватиме Поліцейський офіцер громади, виконуючи покладені на нього завдання з охорони громадського порядку.

Участь у відкритті взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Сьогоднішнє відкриття дозволить понад 5-и тисячам мешканців громади почуватися безпечніше. Адже такий осередок допоможе правоохоронцям швидше  реагувати на різні ситуації. Поліцейський офіцер, який тут працюватиме, оперативно реагуватиме на звернення мешканців, стане частиною вашої громади та гарантом дотримання законності на її території», - зазначив очільник області.

Облаштували поліцейську станцію в с.Підгірне коштом громади, сюди придбали оргтехніку.

«Це - великий кредит довіри до всіх тих, хто буде тут перебувати. Люди повірили і дали кошти на облаштування. І відсьогодні ви маєте виправдати цей людський кредит довіри. Ви маєте бути партнерами громади і стати гарантом громадської безпеки. Девіз поліції «служити і захищати». Виправдайте його і не розчаруйте всіх тих людей, які вам вірять і готові підтримувати», - додав Максим Козицький.

Так, ще 30 липня минулого року між ГУНП та Підберізцівською ТГ було укладено меморандум про співпрацю сторін в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». Для забезпечення безпечного простору та з метою реалізації основної мети проєкту -безпеки кожного мешканця громади, провели відбір кандидата на посаду Поліцейського офіцера громади. За результатами усіх етапів відбору, поліцейський пройшов спеціальну підготовку та опанував фахові дисципліни у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Навчання провели за підтримки міжнародних партнерів ICITAP.

Національна поліція ж, спільно з міжнародними партнерами, забезпечила поліцейського автомобілем та всім необхідним для виконання завдань у своїй громаді.

Поліцейський офіцер громади Володимир Буряк стане партнером голови громади та обслуговуватиме лише цю громаду.

Він буде доступний для населення цілодобово та надаватиме поліцейські послуги у сфері безпеки дорожнього руху, громадської безпеки, роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, виявлятиме та припинятиме кримінальні та адміністративні правопорушення, створюватиме безпечний простір шляхом внесення пропозицій по безпекових програмах.

Поліцейська станція працюватиме для населення на вул. Наукова, 1, села Підгірне.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn