Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Аграріїв запрошують до участі у тренінгу з підготовки підприємств до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції

Аграріїв запрошують до участі у тренінгу з підготовки підприємств до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції

Аграріїв запрошують до участі у тренінгу з підготовки підприємств до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції2 березня в Україні відбудеться тренінг, присвячений підготовці підприємств до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції, які висуваються на міжнародних ринках.

Тренінг з підготовки підприємств харчової промисловості до виконання вимог чинного законодавства України та вимог ЄС фактично є стратегічною сесією, під час якої керівники та фахівці підприємств будуть ознайомлені з повним обсягом вимог, які висуваються до продуктів харчування в Україні та світі, отримають інформацію про інструментарій, спрямований на виконання таких вимог, і зможуть визначити оптимальний шлях розвитку свого бізнесу.

«Впровадження виробниками продуктів харчування міжнародних вимог до харчових продуктів,- це перш за все додаткові гарантії безпеки та якості продукції для споживача та захист його прав. Продовження практики імплементації харчового законодавства до вимог європейського рівня дасть можливість виробникам підвищити якість продукції та розширити ринки збуту» - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

У межах проекту з підготовки підприємств до державних перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів

Тренінг  розпочнеться о 10.00 год в дистанційному режимі за посиланням: Охочих взяти участь у тренінгу закликають зареєструватися через форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8JWc6aReVCsdIWruBH3OzMaEMokD9ST-_mj3-kUgifPKWvA/viewform або повідомити за електронною адресою: novaenergy78@gmail.com інформацію: ПІБ, регіон, назва підприємств (направленість: виробники, переробники, сфера обслуговування, посада, вайбер номер).

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn