Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Надання послуг соціального характеру у ЦНАП: рекомендації експертів

Надання послуг соціального характеру у ЦНАП: рекомендації експертів

Надання послуг соціального характеру у ЦНАП: рекомендації експертівЕксперти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» підготували рекомендації щодо надання послуг соціального характеру у ЦНАП. 

Документ містить відповіді та наступні питання:

- Які адміністративні послуги належать до послуг соціального характеру?

- Чому необхідно інтегрувати у ЦНАП адміністративні послуги соціального характеру?

- Інструменти інтеграції адміністративних послуг соціального характеру у ЦНАП та їх особливості;

- Моделі інтеграції адміністративних послуг соціального характеру (АПСХ) у ЦНАП;

 • які послуги надаються при застосуванні різних моделей 
 • через кого надаються послуги
 • як передаються документи (ЦНАП, ВРМ, старостати)

- Переваги та виклики кожної моделі;

- Окремі індивідуальні рішення щодо інтеграції адміністративних послуг у ЦНАП;

- Окремі організаційні заходи щодо надання адмінпослуг через ЦНАП.

«Адміністративні послуги соціального характеру є одними з найбільш витребуваних серед населення і органи місцевого самоврядування мають про це пам’ятати. Незважаючи на безоплатний характер надання, ці послуги обов’язково мають бути доступними у ЦНАП, адже пов’язані з багатьма життєвими ситуаціями, за якими більшість громадян звертається упродовж життя. Також їх потребують багато вразливих груп населення. При цьому, інструменти і моделі інтеграції цієї групи послуг застосовуються залежно від особливостей відповідного органу місцевого самоврядування та бачення найоптимальнішого способу їх надання через ЦНАП. Пріоритетом, при цьому, є максимальна зручність і доступність для громадян», - зазначили автори рекомендацій.

Рекомендації доступні за посиланням. 

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року органи соціального захисту населення втратили повноваження приймати документів мешканців громад для надання адміністративних послуг соціального характеру.  Чинним законодавством передбачено впровадження з 01.01.2021 моделі прийому документів для призначення різних видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг в районах виключно через посадових осіб територіальних громад.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn