Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Львівська ОДА закликає громади активізувати роботу щодо створення служби у справах дітей

Львівська ОДА закликає громади активізувати роботу щодо створення служби у справах дітей

Львівська ОДА закликає громади активізувати роботу щодо створення служби у справах дітейЛьвівська обласна державна адміністрація закликає новостворені об'єднані територіальні громади активізувати роботу щодо створення служби у справах дітей.  Це передбачено українським законодавством.

Служба у справах дітей Львівської ОДА готова допомогти громадам у створенні таких структур.

На цьому сьогодні, 15 січня, наголосив під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

«Наголошую, що законодавство не пропонує альтернативи. Ми не розглядаємо питання у площині формувати чи ні. Це – наш обов’язок. Тому я закликаю об’єднані територіальні громади активніше вступати у цей процес», - наголосив Тарас Грень.

За його словами, такі служби станом на сьогодні, створили лише у третині громад Львівщини.

«У кожній із об’єднаних територіальних громад  мають подбати про створення служб у справах дітей.  Штатна чисельність працівників таких служб виконавчих органів сільських, селищних рад відповідних територіальних громад встановлюється з розрахунку 1 працівник не більше, а ніж на одну тисячу дітей, але не менше одного працівника на об’єднану територіальну громаду», - пояснив  керівник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Натомість, штатна чисельність працівників міських служб у справах дітей становить один працівник на дві тисячі дітей, які проживають у місті.

 «До 1 липня з району мають забезпечити  передачу  електронного банку даних дітей до об’єднаних територіальних громад, а також забезпечити облік  дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. З цією метою у нас мають бути створені відповідні підрозділи, на які ми покладемо таку  відповідальність», - додав Володимир Лис.

Об’єднані територіальні громади повинні забезпечення роботу Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

Окрім того, в ОТГ мають забезпечити облік дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, які можуть бути усиновлені; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій; усиновлених дітей, за умовами проживання та виховання яких здійснюється нагляд; дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів; кандидатів в усиновлювачі; нерухомого майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, на Львівщині створили 73 об’єднані територіальні громади.


Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn