Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » «U-LEAD з Європою» запрошує голів громад до участі у навчанні з питань місцевого самоврядування

«U-LEAD з Європою» запрошує голів громад до участі у навчанні з питань місцевого самоврядування

«U-LEAD з Європою» запрошує голів громад до участі у навчанні з питань місцевого самоврядуванняЩоб допомогти керівництву громад, Програма  «U-LEAD з Європою» планує впровадження  програми «Кроки для керівників 2021. Онлайн-версія».

До участі у програмі оберуть 150 міських, селищних, сільських голів, які візьмуть участь у семитижневому інтенсиві з вебінарів та практикумів, впровадження якого  розпочнеться 1 березня 2021 року та проходитиме виключно онлайн.

Відібрані для участі голови отримають стратегічну орієнтацію у важливих для місцевого самоврядування темах, зможуть налагодити співпрацю з колегами, а також спільно зі своєю командою матимуть змогу підготувати проєкт, який, у разі успішного відбору, отримає фінансування на впровадження.

«Керівництво органів місцевого самоврядування щодня змінює життя своїх громад. Лідери громад визначають напрямок розвитку та приймають ключові рішення, при цьому зіштовхуються із щоденними викликами від  відповідальності та можливостями від нових повноважень і ресурсів. Постійно змінюючи свою громаду, важливо і самим встигати за змінами, добре орієнтуватись у новому, бути в контакті з експертами та колегами з інших громад», - зазначають організатори.

Для участі у відборі потрібно заповнити форму та до 18:00 години 15 січня 2021 року надіслати її на адресу regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши назву вашої громади та область.

Більше інформації про програму за посиланням.

Нагадаємо, що з ініціативи Львівської ОДА в області тривають обговорення з представниками ОТГ пропозицій до обласних цільових програм та змін законодавства про старост. Зокрема, вчора таке обговорення відбулось із громадами колишніх Пустомитівського, Городоцького, Перемишлянського, Жовківського та Кам’янка-Бузького районів.

«Розуміємо, що не всі мають досвід ефективного формування бюджету, структури управління тощо, тому такі обговорення відбудуться із керівниками усіх районів. Громада має чітко розуміти, як витрачати фінансовий ресурс, а також орієнтуватися, на яку допомогу може розраховувати з обласного чи державного бюджету»,- зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.  

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn