Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Максим Козицький зустрівся з Ігорем Юхновським

Максим Козицький зустрівся з Ігорем Юхновським

Максим Козицький зустрівся з Ігорем ЮхновськимУкраїнський фізик-теоретик, Герой України, депутат Верховної Ради кількох скликань, співавтор Декларації про державний суверенітет України Ігор Юхновський нещодавно відзначив 95-річний ювілей.

Поспілкувались про державотворчі процеси в незалежній Україні, європейський досвід, війну на Сході. Ігор Юхновський поділився власним досвідом перебування на посаді Першого віцепрем’єр-міністра України.

Також очільник області від імені Президента України привітав Ігоря Юхновського із ювілеєм.

«Ваша наукова та державницька діяльність є прикладом невтомного служіння рідній країні, українському народу»,- йдеться у зверненні-привітанні Володимира Зеленського.

Ігор Юхновський побажав чинному Президенту терпіння та наснаги у його важливій праці.   

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn