Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » 28 спортсменів Львівщини отримають грошові винагороди

28 спортсменів Львівщини отримають грошові винагороди

28 спортсменів Львівщини отримають грошові винагородиНайкращих спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які у II кварталі вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня, відзначать грошовими винагородами.

Цього разу, зокрема, відзначать волейболістів клубу «Барком-Кажани». На момент завершення чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги сезону 2019-2020 через пандемію коронавірусу волейболісти Львівщини були першими у рейтинговій таблиці, таким чином ставши переможцями.

Також відзначать спортсменок гандбольного клубу «Галичанка», які стали переможницями чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги цього сезону.

«Питання фінансового забезпечення спортсменів та розвиток інфраструктури для занять масовими видами спорту є одними з основних пріоритетів, які вже сьогодні включені до Стратегії розвитку Львівської області на період 2027 року. Працюємо над тим, аби серед іншого і матеріально мотивувати наших спортсменів на нові досягнення», — зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Зазначимо, що винагороди отримають і тренери, які готували спортсменів до змагань. Всього грошових винагород буде виплачено на суму 204 тисячі гривень.

Нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn