Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Для молоді Львівщини провели вебінар в межах проєкту «Кар’єра+»

Для молоді Львівщини провели вебінар в межах проєкту «Кар’єра+»

Для молоді Львівщини провели вебінар в межах проєкту «Кар’єра+»Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА для молодих людей Львівської області провели вебінар проєкту «Кар'єра+» на тему «Ринок праці майбутнього: а ти до цього готовий?».

Спікерами стали співзасновниця і власниця компанії «HR Team», тренерка, бізнес-коуч Ярослава Бондаренко та головний виконавчий директор Львівської ІТ Школи (LITS) і викладач курсу «Business Development» Іван Шульба.

Серед обговорених питань:

- зміни на ринку праці, пов’язані із карантином;

- що з вакансіями буде завтра? Як не лишитись за бортом і бути забезпеченим роботою навіть в найнесприятливішій ситуації?

- яким буде ринок праці майбутнього, і чи буде штучний інтелект краще справлятись з роботою, яку виконуємо ми?

Крім того, учасники вебінару ознайомились із:

- ТОП-6 сферами, що будуть актуальні в майбутньому;

- професіями, які давно «вимерли» та «вимирають» під впливом автоматизації та технологічного розвитку;

-ТОП-10 навичками, які варто «прокачувати» кожному;

- важливістю «Soft skills» та «Hard skills».

Зазначимо, що "Кар'єра+" – довготривалий проєкт, який складається з трьох етапів: соціального дослідження, воркшопів та двомісячного інтенсивного навчання з можливістю працевлаштування.

Організатори проєкту: департамент внутрішньої та інформаційною політики Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний молодіжний центр, компанія «HR Team», громадська організація «Львівський молодіжний клуб» та Львівська округа НСОУ-Пласт.


Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn