Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Призовна кампанія на Львівщині завершилась

Призовна кампанія на Львівщині завершилась

Призовна кампанія на Львівщині завершиласьПонад сім сотень юнаків призвали до війська під час цьогорічної весняної призовної кампанії. Цьогорічний призов відбувався в умовах пандемії, що вплинуло на фінансові видатки.

Про це сьогодні йшлося під час брифінгу у Львівському обласному військовому комісаріаті.

«Ця весняна кампанія перш за все характеризувалась елементом поширення коронавірусу, тому нам довелось забезпечити тестування, доставку призовників тощо. Нам було поставлено завдання забезпечити призов понад семи сотень призовників. Ми впорались із завданням, і на тиждень раніше вклалися в терміни», - зазначив заступник голови Львівської ОДА, голова обласної призовної комісії Тарас Грень.

Серед лідерів призову - Жидачівський та Жовківський райони. Загалом до війська відправлять 730 юнаків.

«Ми очікували, що цей призов буде важким, адже проходитиме в умовах пандемії, однак приємно ствердити, що такого легкого призову давно у нас не було. Гадаю на осінньому призові теж не буде проблем. Значна частка призовників – це хлопці 18-20 років, і переважна більшість з них свідомо обрала службу у війську. Разом з тим, 165-ом призовникам відстрочили призов у зв’язку з продовженням навчання», - розповів військовий комісар Львівщини, полковник Олександр Тіщенко.

До Збройних Сил відправили 405 юнаків, до Нацгвардії  - 252, лави прикордонників поповнили 48 мешканців Львівщини, а Державну спеціальну службу транспорту 25 осіб.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn