Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Актуальні питання вугільної галузі Львівщини розглянули в межах зустрічі з представниками профспілок

Актуальні питання вугільної галузі Львівщини розглянули в межах зустрічі з представниками профспілок

Актуальні питання вугільної галузі Львівщини розглянули в межах зустрічі з представниками профспілокПроблемні питання вугільної галузі області розглянули сьогодні, 2 липня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з керівниками профспілкових організацій вуглевидобувних підприємств Львівщини.

«Вуглевидобувна галузь для Львівщини є дуже важливою. Ми вкотре зустрічаємось, щоб не лише озвучити проблематику по конкретних підприємствах, але й проговорити, які питання ми реально можемо вирішити на рівні області, або ж ініціювати їх вирішення зі зверненням до центральних органів влади», - зазначив Андрій Годик.

Як наголосив перший заступник, Львівська ОДА регулярно звертається до Кабміну задля сприяння вирішення проблемних питань галузі.

Серед питань які потребують вирішення - стабільний ринок збуту вугілля, вчасні розрахунки за відвантажену продукцію, питання сплати ЄСВ підприємствами, модернізація та введення нових потужностей на шахтах.

Окремо зупинились на питанні пошуку подальших шляхів виведення шахти «Надія» із складної ситуації. Йдеться про виплату заборгованості із заробітної плати за лютий-травень. Підприємство не отримує бюджетного фінансування за програмою «Реструктуризація вугільної галузі».  Відтак, керівництво шахти має напрацювати шляхи стабілізації фінансової ситуації по підприємству та подальшу його діяльність. Натомість, Львівська ОДА запевнила у підтримці щодо відстоювання питань шахтарів, зокрема пропозицій законодавчих ініціатив.

Також в межах заходу присутні відзначили позитивні зміни у галузі упродовж останнього часу. Зазначимо, що у лютому борг із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становив 265 млн грн. На сьогодні, шахтарям ДП «Львівугілля» вже виплачена зарплата за травень.

Додамо, що наразі Кабінетом Міністрів розробляються нові стратегічні документи, які передбачатимуть реформування галузі та трансформацію в цілому вугільних регіонів України. Львівська ОДА подала свої пропозиції до цих документів. Зокрема, проектами передбачено і концептуальне вирішення проблемних питань розглянутих в межах заходу.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn