Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » В онкологічному центрі відкрили оновлену консультативну поліклініку

В онкологічному центрі відкрили оновлену консультативну поліклініку

В онкологічному центрі відкрили оновлену консультативну поліклінікуСьогодні на базі КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» відбулося відкриття оновленої консультативної поліклініки для допомоги населенню Львівської області та Західного регіону України.

Щороку у поліклінічне відділення Львівського онкоцентру для консультативно-діагностичної допомоги звертаються понад 120 тисяч пацієнтів, з яких 30% - пацієнти з інших областей.

За словами директора онкоцентру Ігоря Ковальчука, у структурі поліклінічного відділення КГП ЛОРЛДЦ входять сучасні діагностичні кабінети (мамографія, УЗД, рентген-кабінет) та кабінети вузьких спеціалістів (мамолог, онкгінеколог, уролог, торакальний хірург, онкодерматолог, проктолог, онко-ЛОР та інші). З переміщенням цих фахівців на територію онкоцентру по вул. Гашека 2а, збільшилася доступність хворих до потужної діагностично-лікувальної бази онкоцентру (КТ, МРТ, ОФЕКТ-КТ, ендоскопія та морфологічні лабораторії). Також з’явилася можливість оптимально приймати рішення про тактику ведення пацієнтів за рахунок наявності повного мультидисциплінарного складу спеціалістів (онкохірурги, хімотерапевти, радіологи, морфологи). З відкриттям нового приміщення поліклініки впроваджено нові сучасні умови прийому хворих з дотриманням усіх належних санітарних вимог, відкрито амбулаторну операційну (можливість виконання малих операцій, прискорення морфологічної верифікації).

«Для облдержадміністрації, виконавчої влади загалом, важливими є такі речі, як якісна медична послуга. Наше завдання – створити умови для надання цієї послуги. Львівський онкоцентр надає послуги пацієнтам не лише нашої області, а й для усього західного регіону України. Тому при формуванні обласного бюджету, переліків об’єктів на приватизацію, які ми способом аукціону продаємо, а частину коштів скеровуємо на капремонт чи реконструкцію обласних закладів та установ, основним пріоритетом залишається медицина. Сьогодні ми на одному із таких об’єктів із сучасним ремонтом та обладнанням. Директор Центру сьогодні зазначив, що, на жаль, кількість пацієнтів щороку зростає. Тому вчасна та якісна діагностика на хорошому обладнанні є вкрай важливою», - розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

У поліклініці працює електронний запис на прийом та є можливість попереднього запису, обробки електронних скерувань від сімейних та лікуючих лікарів.

Довідково:

Проєкт реконструкції   I поверху одного з корпусів онкоцентру був виготовлений у 2019 р (кошторис склав 398,25 тис. грн.), роботи з реконструкції проводилися у 2019-2020 рр. (освоєно коштів у 2019 р. – 2,023 млн грн., 2020 р. – 3,11 млн грн)  і надалі продовжується реконструкція I поверху в радіологічному відділенні  (кошторис на 2020 – 9,175 млн грн).

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn