Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Андрій Годик зустрівся із Почесним Консулом Королівства Нідерландів у Львові

Андрій Годик зустрівся із Почесним Консулом Королівства Нідерландів у Львові

Андрій Годик зустрівся із Почесним Консулом Королівства Нідерландів у ЛьвовіСьогодні, 24 червня, заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Нідерландів у м. Львів Андрієм Гринчуком, аби узгодити напрями подальшої співпраці.

Під час зустрічі заступник голови ЛОДА ознайомив гостя із інвестиційним кліматом у регіоні.

«Ми максимально відкриті та готові до роботи із представниками бізнесу Нідерландів. Збільшення іноземних інвестицій  та відкриття нових підприємств дозволяють створювати нові робочі місця, підвищувати заробітну платню, тож завжди будуть у пріоритеті нашої роботи», - зазначив Андрій Годик.

Також учасники зустрічі поспілкувались про напрями співробітництва.

«Бізнес Нідерландів віддавна присутній на теренах Львівщини. Це, передусім, сфера агробізнесу. Найкращим прикладом буде, напевно, компанія «Галіція Грінері», яка успішно працює в регіоні вже не перший рік», - зазначив Роман Матис,  начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА.

«Загалом, у Нідерландах є багато охочих до інвестування у бізнес в Україні підприємців. Безумовно, Львівщина є інвестиційно прибавливою для бізнесу в сільськогосподарському виробництві. Тож цю співпрацю потрібно розширювати. Щодо інвесторів із Нідерландів – для них важлива передбачуваність, стабільність реагування, приєднання до мереж, для сільгоспвиробників – також логістика», - наголосив Почесний Консул.

У свою чергу Андрій Годик запевнив гостя у всесторонній підтримці бізнесу:

«Для нас сьогодні дуже важлива довіра інвестора. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб сприяти внесенню інвестицій в регіон. Ми хочемо вирішувати питання не в ручному режими, а щоб усе працювало системно. Тому робитимемо усе, аби конкретно і у найбільш стислі терміни допомагати бізнесу, адже, на моє переконання, процедури повинні бути прозорими для усіх».

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn