Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » До Дня молоді відбудеться всеукраїнський онлайн-марафон «Молодь на зв’язку»

До Дня молоді відбудеться всеукраїнський онлайн-марафон «Молодь на зв’язку»

До Дня молоді відбудеться всеукраїнський онлайн-марафон «Молодь на зв’язку»У межах відзначення Дня молоді в Україні 28 червня відбудеться відкриття державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр». Про це інформує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Серед пріоритетних напрямів діяльності центру – розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток її компетентностей та спроможності, національно-патріотичне виховання.

Окрім цього, Міністерство молоді та спорту запланувало онлайн-марафон «Молодь на зв’язку», під час якого презентують проєкт «Молодіжна політика в України: аналітика, політика, практика». Проєкт відповідає на питання, що таке молодіжна політика на різних рівнях, з чого вона складається, хто долучається до формування та реалізації молодіжної політики, які існують інструменти для роботи з молоддю.

Також під час марафону молодь презентує успішні практики з метою підвищення участі молодих людей у суспільному житті.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики запрошує молодь Львівщини долучитися до події.

Інформація щодо реєстрації та онлайн-трансляція відбудеться на сторінці департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn