Навігація

Останні фото

Календар

  «    Листопад 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Розвиток опорних лікарень - у центрі зборів госпітальної ради

Розвиток опорних лікарень - у центрі зборів госпітальної ради

Розвиток опорних лікарень - у центрі зборів госпітальної радиФункціонування та розвиток лікарень інтенсивного лікування розглянули сьогодні під час першого засідання  установчих зборів госпітальної ради госпітального округу Львівської області.

Під час зборів під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка обрали двох заступників та секретаря, а також обговорили співпрацю медичних закладів вторинної та третинної медицини із Національною службою здоров’я України.

«Ми зараз перебуваємо на такому етапі, коли в деяких медичних закладах більше персоналу, аніж пацієнтів, а на установи із держбюджету йде більше грошей, ніж у розвинений країнах. Мусимо зараз рахувати кожну гривню та стежити, аби вона йшла на користь пацієнту», - наголосив Іван Собко.

Під час наради т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько презентував план розвитку Львівського госпітального округу. За його словами найбільша увага концентруватиметься навколо великих лікарень області.

«Робоча група напрацювала мережу лікарень інтенсивного лікування. За методологією Міністерства визначили 9 закладів. Цей переліку може бути розширений чи змінений за результатами роботи закладів із НЗСУ. Зараз у роботі цих закладів у пріоритеті має бути розробка ПКД, аби облаштувати приймальні відділення, це дозволить швидше отримати фінансування та розпочати роботи», - наголосив Андрій Васько.

Він також наголосив на важливості скерування фінансового ресурсу на закупівлю обладнання та проведення реконструкцій приміщень.

Засідання госпітальної ради відбуватиметься щомісяця, наступного разу члени ради зберуться уже у лютому.

Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров'я, сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn