Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Перехідні об'єкти соціальної інфраструктури будуватимуть за кошти ДФРР

Перехідні об'єкти соціальної інфраструктури будуватимуть за кошти ДФРР

Перехідні об'єкти соціальної інфраструктури будуватимуть за кошти ДФРРКомісією підтримано рішення щодо фінансування за рахунок коштів ДФРР у 2020 році будівництва перехідних об’єктів соціальної інфраструктури Львівщини

23 січня в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. На розгляд членів комісії представили перелік проєктів, що є перехідними, тобто вже отримували фінансування з ДФРР у 2019 році.

Розпочинаючи засідання, перший заступник голови облдержадміністрації Василь Лозинський повідомив, що за попередньою інформацією Міністерства розвитку громад та територій України обсяг коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік, передбачений для Львівської області становитиме 359,6 млн грн.

У зв’язку із тим, що на Львівщині в попередні роки за рахунок коштів ДФРР було розпочато та незавершено велику кількість об’єктів соціальної інфраструктури, Міністерство розвитку громад та територій України рекомендувало ЛОДА сфокусуватися у 2020 році на добудові перехідних об’єктів та не допустити розпорошення й нераціональне використання державних коштів.

"На сьогодні лише завершення розпочатих у 2019 році об’єктів вимагає фінансування на загальну суму понад 1 млрд грн. У зв’язку із завершенням періоду реалізації Державної стратегії регіонального розвитку у 2020 році проведення нового конкурсу інвестиційних програм та проєктів на 2020 рік видається недоцільним", - аргументував Василь Лозинський.

Т.в.о. директора департаменту економічної політики Степан Куйбіда, пояснив, що у відповідності до постанови КМУ від 18.03.2015 №196, яка врегульовує порядок використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, у 2020 році можуть реалізовуватися перехідні проєкти області за рішенням комісії без оголошення конкурсу.

За результатами обговорення, члени комісії підтримали рішення щодо реалізації за рахунок коштів ДФРР у 2020 році 33 проєктів, серед яких передбачено також 10 об’єктів по Національній програмі «Велике будівництво». Так, Урядом пропонується у кожній області відкрити 5 дитсадків, 5 шкіл та 5 об’єктів спортивної інфраструктури.

Серед відповідного переліку будівництва планується здати в експлуатацію 22 об’єкти, на чотирьох – завершити загально-будівельні роботи, на семи – збільшити відсоток будівельної готовності до унеможливлення їх руйнування.

Відтак прийняті обласною комісією пропозиції будуть направлені на погодження профільному міністерству.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn