Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Готовність закладів охорони здоров'я до співпраці з НЗСУ обговорили під час наради

Готовність закладів охорони здоров'я до співпраці з НЗСУ обговорили під час наради

Готовність закладів охорони здоров'я до співпраці з НЗСУ обговорили під час нарадиУ департаменті охорони здоров'я відбулася робоча нарада щодо питань готовності закладів охорони здоров'я до співпраці з Національною службою здоров’я України у 2020 році. Участь у зустрічі з представниками НСЗУ взяли керівники обласних, міських, центральних районних та міських лікарень, а також голови ОТГ.

"Згідно доручення Кабінету міністрів України до 15 січня усім закладам охорони здоров'я необхідно зареєструватись в електронній системі охорони здоров'я. Варто передбачити усі проблемні питання стосовно реєстрації закладу, групи ризику та внесення статистичних даних", - наголосив, т.в.о. директора департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Андрій Васько.

Також він довів до відома присутніх інформацію селекторної наради МОЗ України про епідситуацію по грипу, зазначивши, що передбачається підвищення захворюваності на грип у кінці січня на початку лютого.

Про реєстрацію суб'єктів господарювання в сфері охорони здоров'я, місць надання послуг та персоналу розповіла начальник управління у м. Львові і Львівській області Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мирослава Децик. Йшлося про особливості процесу реєстрації юридичних осіб, ліцензії, місць надання послуг та сервісів медичної допомоги ЗОЗ.

Володимир Мельничук, заступник директора Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ, роз'яснив принципи співпраці закладів охорони здоров'я з НСЗУ.

"Згідно статистичних даних, персоналу та оснащення, після того як заклади будуть законтрактовані і подадуть заявку на певну медичну послугу, кошти, які йдуть через НСЗУ будуть рівномірно розподілені по законтрактованих закладах. НСЗУ буде ставитись лояльно та з розумінням до усіх закладів, адже це час нових можливостей. Після впровадження нового етапу реформи, і медичний персонал, і пацієнти відчують, що ми рухаємось в правильному напрямку".

Нагадаємо, що НСЗУ буде сплачувати медичним закладам за пріоритетним тарифом надані послуги, які пацієнти отримуватимуть безкоштовно. Аби укласти договір з НСЗУ закладам потрібно перетворитись у комунальне некомерційне підприємство, мати ліцензію, комп'ютерне забезпечення для реєстрації в електронній системі охорони здоров'я, бути оснащеним необхідним обладнанням та мати кваліфікований персонал.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn