Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Протидія гендерно зумовленому насильству: у Львові відбулась НеКонференція «Співдіємо для захисту»

Протидія гендерно зумовленому насильству: у Львові відбулась НеКонференція «Співдіємо для захисту»

Протидія гендерно зумовленому насильству: у Львові відбулась НеКонференція «Співдіємо для захисту»Сьогодні, 3 грудня, в межах акції «16 днів проти насильства» у Львові відбулась НеКонференція «Співдіємо для захисту».

Протидія гендерно зумовленому насильству – тема, яка об’єднала юридичну, правоохоронну, правозахисну спільноту та органи державної влади з метою обговорення спільної роботи у цьому напрямку та формування спільних планів дій на 2020 рік.

У панельній дискусії на тему «Гендерно зумовлене насильство: актуальні питання, проблеми та виклики» взяла участь начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Уляна Дорош, яка інформувала присутніх про діяльність департаменту соціального захисту населення як координатора державної політики з питань запобігання та протидії насильству в регіоні. Зокрема, про те, що на виконання Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та «Про соціальні послуги» 26 листопада 2019 року департаментом закуплено соціальну послугу: проходження корекції поведінки для чоловіків-кривдників, які вчинили домашнє насильство. Згідно укладеного договору послуга надаватиметься громадською організацією «Осоння».

Також Уляна Дорош анонсувала заходи департаменту в рамках акції «16 днів проти насильства», а саме: Форум з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства», який відбудеться у Львові 16 грудня 2019 року та створення соціального муралу.

Окрім цього, учасники панельної дискусії обговорили плани роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на 2020 рік.

Після панельних дискусій учасники заходу продовжили роботу в групах.

Організатори заходу: Представництво Oфісу Уповноваженої Верховної ради України з прав людини у західних областях, Львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головне управління Національної поліції України у Львівській області разом з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» та громадської організацією «Центр «Жіночі перспективи».

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn