Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Львівська ОДА співпрацюватиме із громадськими організаціями «Ротарійські клуби» м.Львова у напрямку гуманітарної та соціальної сфери

Львівська ОДА співпрацюватиме із громадськими організаціями «Ротарійські клуби» м.Львова у напрямку гуманітарної та соціальної сфери

Львівська ОДА співпрацюватиме із громадськими організаціями «Ротарійські клуби» м.Львова у напрямку гуманітарної та соціальної сфериЛьвівська облдержадміністрація співпрацюватиме із громадськими організаціями «Ротарійські клуби» м. Львова у  напрямку гуманітарної та соціальної сфери. Відповідний Меморандум підписали сьогодні, 2 грудня.

"Ми раді, що така організація як Ротарі існує в світі. Приємно, що ми продовжуємо співпрацю у важливих напрямках. Я думаю, що облдержадміністрація зможе бути майданчиком для нових починань, покращення проектів, які були вже розпочаті. Ротарі має  багато заслуг в Україні і Львів, у якому представлено багато Ротарійських клубів показує дієвість цієї організації, що люди можуть служити один одному, розвиваючись професійно кожен у своїй сфері. Радий, що кількість членів клубу зростає, все більше людей стають активними, клуб Ротаракт залучає молодь, яка буде гідними представниками дорослого Ротарі”,– зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Меморандум передбачає сприяння розвитку освіти, науки, медицини, культури, туризму, спорту, соціальної сфери, інформаційної діяльності, а також реалізацію спільних проектів з покращення матеріально-технічної бази та розвитку закладів гуманітарного та соціального профілю на території області.

Окрім того, організацію  заходів у сфері розвитку гуманітарної та соціальної сфери Львівської області, у тому числі шляхом проведення конференцій, круглих столів, зустрічей та інших публічних заходів.

"Ротарійці – це лідери, які об’єднуються, щоб впровадити позитивні зміни в своїх громадах.  Головний лозунг організації "Служіння понад власне Я”. Тому думаю, що ця  співпраця, яку ми продовжуватимемо з облдержадміністрацією принесе користь громаді Львівщини, а також задоволення ротарійцям нашого міста”, - зазначив член Ротарійського клубу Павло Кашкадамов.

"Для нас надзвичайно важливо залучати більше проектів. Дуже складно знайти хороші,  постійно доводиться обирати, зокрема і у Львівському регіоні. Тому укладання цього Меморандуму можливо буде способом співпраці на шляху до пошуку  гарних ідей та їх реалізацій”, - зазначив голова Ротарі Клуб «Львів-Інтернешнл» Пітер Мейер Расмуссен.

Зазначимо, у Львові діє 7 Ротарі Клубів, що об’єднують понад 200 Ротарійців. Загалом в Україні налічується понад 50 Ротарійських клубів.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn