Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з Латвії

Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з Латвії

Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з ЛатвіїПерспективні напрямки співпраці між Львівщиною та Латвією обговорили під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського з латвійською делегацією у п’ятницю, 29 листопада.  

Присутні порушили питання співпраці у сфері євроінтеграції, а також впровадження латвійського досвіду у розробці проектів розвитку інфраструктури і збільшення енергоефективності області.

В межах зустрічі представники латвійської делегації розповіли про свій досвід в проведенні реформи децентралізації. Член правління Європейської асоціації регіонального розвитку Айгарс Пармс також запропонував можливі напрями подальшої співпраці у різних галузях, зокрема у поводженні із ТВП, дорожнього господарства, а головне – розробки енергоефективної політики управління та її імплементації.

«Ми зацікавлені в довгостроковому розвитку наших відносин і маємо відповідний досвід у просуванні енергоефективного управління та нагляду за пов’язаними проектами на рівні ЄС» , - зазначив Айгарс Пармс.

«Ми одні із кращих в Україні із реалізації міжнародних проектів. Є маса позитивних прикладів роботи із іноземними фондами. Нам є із чим працювати і є куди розвиватись. Важливо нашу співпрацю, яка вже існує, активізовувати та розвивати у подальшому», - наголосив Василь Лозинський.

Айгарс Пармс також запевнив, що Латвія продовжуватиме приймати на реабілітацію воїнів АТО/ООС та дітей, що втратили рідних під час бойових дій.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn