Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Маріанна Вільшинська привітала працівників Львівського радіоремонтного заводу із 75-ю річницею підприємства

Маріанна Вільшинська привітала працівників Львівського радіоремонтного заводу із 75-ю річницею підприємства

Маріанна Вільшинська привітала працівників Львівського радіоремонтного заводу із 75-ю річницею підприємстваСьогодні, 19 листопада, у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбулись урочистості з нагоди відзначення 75-ї річниці заснування ДП «Львівський радіоремонтний завод».

Привітала працівників заводу керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

«Ви робите справді велику справу, адже забезпечуєте наші Збройні Сили надійною технікою. Завод, який сьогодні святкує ювілей, має стратегічне значення і для нашої економіки, і для безпеки України. Щиро бажаю миру у ваших домівках, і пам‘ятайте, що після нелегких робочих буднів вас чекають вдома», -наголосила Маріанна Вільшинська.

Опісля кращим працівникам підприємства вручили подяки голови Львівської обласної державної адміністрації.

Також для присутніх відбувся концерт за участі аматорських гуртків палацу культури ім. Гната Хоткевича.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn