Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Мешканців Львівщини запрошують до відзначення Дня Гідності та Свободи

Мешканців Львівщини запрошують до відзначення Дня Гідності та Свободи

Мешканців Львівщини запрошують до відзначення Дня Гідності та СвободиУ четвер, 21 листопада, у Львові відбудуться урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи і шостої річниці початку Революції Гідності.

Розпочнуться урочистості покладанням квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України.

«У День Гідності ми запрошуємо разом помолитися за Героїв Небесної Сотні на Личаківський цвинтар, а біля пам’ятника Шевченку згадаємо події шестирічної давнини та вшануємо героїв, адже це буде для них найкращою подякою», - наголосила керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

Окрім того, відбудеться відкриття виставки-флешмобу «Принеси фото з Майдану» на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін». Детальна програма відзначення Дня Гідності та Свободи тут.

Також мешканців Львівщини запрошують 23 листопада о 15:45 на площу перед пам’ятником Шевченку до вшанування жертв Голодомору, що відбувається щороку у четверту суботу листопада.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn