Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Проаналізовано стан готовності дорожнього господарства до зимового періоду

Проаналізовано стан готовності дорожнього господарства до зимового періоду

Проаналізовано стан готовності дорожнього господарства до зимового періодуУ вівторок, 19 листопада, перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник провів робочу нараду з представником дорожньої служби району по питанню готовності дорожнього господарства до зимового періоду.

В нараді також взяла участь керівник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Радехівської райдержадміністрації Марія Бойко.

Присутні обговорили проблемні питання щодо стану готовності доріг Радехівського району в зимовий період 2019/2020 року та шляхи їх вирішення.

Як повідомив головний інженер філії «Радехівський райавтодор» Борис Капітанець, в даний час дорожники проводять заготівлю піску для піскосуміші, якою будуть посипати дороги державного і місцевого значення під час ожеледиці.

«Належний стан доріг взимку є вкрай важливе питання і я буду його особисто контролювати. Я готовий завжди допомагати, підтримувати та підключатися до вирішення функціональних питань у разі потреби, але кожен повинен робити свою чітко визначену роботу та завдання», - підкреслив Ігор Мельник.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn