Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » «Всі ділянки для учасників АТО мають проходити через робочу групу у Львівській ОДА»,- Маркіян Мальський

«Всі ділянки для учасників АТО мають проходити через робочу групу у Львівській ОДА»,- Маркіян Мальський

«Всі ділянки для учасників АТО мають проходити через робочу групу у Львівській ОДА»,- Маркіян МальськийУ п'ятницю, 15 листопада, у Львівській ОДА відбулось засідання Ради Ветеранів Львівщини. Рада Ветеранів об’єднує представників громадських організацій учасників бойових дій на Сході України та волонтерів, делегованих від кожного району Львівської області та міста Львова.

Засідання відбулось під головуванням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського та за участі профільних заступників та керівників структурних підрозділів, відтак сторони змогли фахово обговорити низку важливих проблемних питань.

Серед них – забезпечення учасників АТО (ООС) земельними ділянками, виділення коштів на придбання житла сім’ям загиблих учасників АТО, їх соціальний захист, перевезення учасників бойових дій.

Як наголосив очільник області, землі, які призначені для учасників АТО повинні отримати лише особи цієї категорії, а рішення про виділення земель мають проходити через робочу групу у Львівській ОДА.

«Всі ділянки для учасників АТО мають проходити через робочу групу в облдержадміністрації. Без цієї комісії виділяти земельні ділянки ми не будемо»,-  наголосив Маркіян Мальський.

Також розглянули низку проблемних питань по кожному з районів Львівщини, опісля очільник області доручив відповідним структурним підрозділам сприяти в їх вирішенні.

В межах засідання прозвучали ініціативи щодо створення ветеранських просторів, а також осіб-координаторів із числа АТО (ООС), учасників бойових дій при райдержадміністраціях.

У підсумку зустрічі, голова Львівської ОДА підкреслив, що задля дієвої комунікації органів державної влади та ветеранської спільноти такі зустрічі мають стати систематичними.  

Зазначимо, що робочу групу з опрацювання звернень учасників антитерористичної операції та визначення критеріїв і механізмів виділення земельних ділянок було створено розпорядженням голови облдержадміністрації.  Далі спільно з Львівською міською радою створено та сформовано єдиний список учасників АТО, які звернулись щодо одержання земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво на території області.

Всього, до обласної державної адміністрації та Львівської міської ради звернулися – 4775 учасників АТО-мешканців м. Львова. Робочій групі надано для розподілу 1559 земельних ділянок учасникам АТО, мешканцям м. Львова на території області.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn