Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » У Львові стартував симпозіум щодо розвитку житлових кооперативів як моделі для створення доступного житла в Україні

У Львові стартував симпозіум щодо розвитку житлових кооперативів як моделі для створення доступного житла в Україні

У Львові стартував симпозіум щодо розвитку житлових кооперативів як моделі для створення доступного житла в УкраїніСьогодні, 12 листопада, у Львові стартував міжнародний симпозіум "Житлові кооперативи як модель для створення доступного та достатнього житла в Україні”.

Учасників заходу привітав перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, який подякував міжнародним представникам за зацікавлення темою відновлення житлових кооперативів в Україні як доступної і сталої моделі житла з перспективою  їх подальшого залучення у державні й місцеві програми.

"Питання доступного житла є надзвичайно важливим. Мені приємно тут бачити представників Німеччини, США, Норвегії, які розкажуть про міжнародний досвід житлових кооперативів. На Львівщині житлове будівництво рухається активно, але ми розуміємо, що цього житла яке є в регіоні недостатньо і плюс його вартість мала б бути нижчою, особливо для молодих людей, які готові тут працювати. Бо якщо є доступне житло, то людина залишається на місці і розвиває свій регіон”,  – зазначив Василь Лозинський.

У межах заходу Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний наголосив, що на державному рівні фінансування житлових програм збільшилось в п’ять разів порівняно з 2018 роком.

"Ми матимемо 400 млн гривень на Програму будівництва доступного житла та 200 млн гривень на Програму кредитування учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Також наш статутний капітал збільшено до 330 мільйонів, за рахунок тих коштів ми надаємо кредити молодим сім’ям”, - наголосив Сергій Комнатний.

Зазначимо, організаторами симпозіуму є Ініціатива "Житлове господарство у Східній Європі” (IWO) за підтримки "Go-operative Housing International” (CHI), Представництва в Україні та Білорусі Фонду ім. Фрідріха Еберта та Центру компетенції великих житлових масивів у партнерстві з Державним Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло), м.Киів і громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» (ЦДМС), м.Львів.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn