Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних держав

Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних держав

Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних державГолова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних держав в Україні в межах XIX Міжнародного економічного форуму, аби обговорити напрями співпраці.

 Участь у зустрічі також взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

 Очільник області привітав гостей на Львівщині та наголосив на важливості підтримки іноземних партнерів у розвитку економіки та інвестиційного потенціалу регіону.

«Приємно з вами сьогодні зустрітися на форумі, адже ваша присутність дуже важлива для нас. Форум відбувається уже дев’ятнадцятий раз. Якщо бізнес ваших країн буде присутній на Львівщині -  це буде хорошим поштовхом до прогресу обох сторін. Ми готові до будь-якого проекту, що має на меті розвиток у галузях ІТ, агропромисловості, аутсорсингу тощо. Бізнес в регіоні дуже активний завдяки різним партнерам», - наголосив Маркіян Мальський.

В межах розмови перший заступник міністра з питань розвитку територій та громад Дмитро Живицький наголосив на важливості спільної реалізації міжнародних проектів.

«Для нас важливий ваш інтерес до таких локальних регіональних проектів. Кооперація і співробітництво може налагоджуватися на горизонтальному рівні між регіонами. Уряд працює над захистом приватної власності та запобіганням корупції. А це дозволяє гарантувати захист іноземних інвестицій», - зазначив Дмитро Живицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв відзначив високий рівень організації форуму, зазначивши, що Казахський бізнес у західній Україні демонструє хороші результати. Посол також наголосив на продовженні співпраці.

На високому потенціалу Львівщини акцентував увагу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

«Ми цінуємо нашу співпрацю із Львівщиною. Україна посідає одне з основних місць в міжнародній співпраці Білорусі. Торік Львівщину відвідали понад 150 тисяч туристів із Білорусі, тож потенціал туризму між нашими країнами надзвичайний», - розповів Ігор Сокол.

Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан відзначив значну активізацію відносин після відкриття у 2017 році почесного Консульства у Львові. «Торік нас вдалось організували бізнес-форум в Кишиневі, і вже є певні напрацювання, однак є до чого прагнути. Багато туристів із Молдови обирають курорти Львівщини, серед яких Моршин, Трускавець та інші. Сподіваюсь що рівень співпраці буде рости», - переконаний Руслан Болбочан.

Під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Лівія в Україні Абдуразак М.С. Граді запевнив у розвитку співпраці з Україною.

 «У нас зараз багато викликів в країні, але ми тут щоб знайти шляхи подальшої співпраці. Багато лівійців лікуються на Львівщині, і багато студентів навчаються. Підтримка України важлива для Лівії. Щойно в нас все налагодиться, ми скористаємось можливостями двосторонньої співпраці. Україна для нас – країна високоякісних продуктів, кадрів та знань», - наголосив Абдуразак М.С. Граді.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn