Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » «На Львівщині сьогодні розвивається галузь аутсорсингових процесів», - Роман Матис в межах XIX Міжнародного економічного форуму

«На Львівщині сьогодні розвивається галузь аутсорсингових процесів», - Роман Матис в межах XIX Міжнародного економічного форуму

«На Львівщині сьогодні розвивається галузь аутсорсингових процесів», - Роман Матис в межах XIX Міжнародного економічного форумуНа Львівщині триває XIX Міжнародний економічний форум. В межах першої панельної дискусії учасники спілкувались про аутсорсинг бізнес-процесів, як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини.

 Як розповів модератор заходу і керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис, на Львівщині сьогодні розвивається галузь аутсорсингових процесів. Зокрема, у Львові, найбільш ефективно розвивається IT-аутсорсинг.

 «Це компанії, які надають послуги з ІТ для своїх клієнтів. В цій галузі працює 21 тисяча людей, а до кінця року –прогнозують, що працюватиме 24 тисячі»,- зазначив Роман Матис.

Також він наголосив, що серед молоді на Львівщині є чимало професійних потенційних фахівців у різних сферах.

«Ми наділені людським потенціалом, якого потребує цей ринок. Ми маємо студентів, які є хорошими потенційними фахівцями в економіці, аудиті та інших напрямках».

Успішними історіями своїх компаній поділились директорка Центру з надання послуг PwC у Львові Ірина Максименко та голова ради директорів компанії SoftServe, співвласник Ярослав Любінець. «Свій офіс ми відкрили у Львові 1,5 року назад. Ми побачили величезний потенціал у проєкті. Сьогодні у офісі працює 230 людей», - зазначила Ірина Максименко.

Серед факторів успіху керівник Центру PwC назвала – велику кількість студентів та випускників, високу якість освіти, близьке розташування Львова до країн західної Європи та знання мов студентами вишів, наявність інфраструктури, відкриті до співпраці навчальні заклади.

«Найбільший результат дає те, що і ми розповідаємо про те, що можемо запропонувати нашим майбутнім працівникам»,- додала Ірина Максименко.

Голова ради директорів компанії SoftServe Ярослав Любінець серед чинників успіху компанії назвав: таланти, тобто працівники, клієнти і організаційний капітал. Серед факторів успіху - партнерство і інновації.

«Наша компанія пройшла шлях довжиною понад 25 років. І на початку наша основна увага була спрямована на побудову правильних процесів менеджменту та ІТ послуг. Україна дуже сприятливий регіон для розвитку IT, адже вона номер один в країнах Центральної Європи за кількістю талантів, зокрема IT спеціалістів, також тут великі темпи розвитку IT. Наш девіз «Welcome to the future»», - зазначив Ярослав Любінець.

 Також він розповів про партнерство з Google, співпрацю з університетами, першу програму комп’ютерних наук, проєкти соціальної відповідальності.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn