Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"

Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"

Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"Сьогодні, 31 жовтня,  керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець". Це програма особистісного та професійного розвитку молоді віком 18 - 25 років, метою якої є розвиток відповідального лідерства, підвищення рівня громадянської активності молоді, надання знань, умінь та навичок щодо співпраці громадських організацій, влади, бізнесу та ЗМІ. 

"Приємно, що ви є учасниками цього проекту, бо Україна потребує молодих, розумних та ініціативних людей. У Львівській облдержадміністрації реалізується проект "Реалізуй себе у владі”, тож ми запрошуємо  молодь долучатись до державної служби та спільно творити зміни у країні”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Зазначимо, ключові завдання проєкту «Державотворець» - це підвищити рівень обізнаності молоді щодо діяльності державного, приватного та громадського секторів, ознайомити молодих людей із основами та важливістю державотворення, сприяти розвитку лідерських якостей учасників програми, надихнути молодь брати відповідальність за творення своєї держави через особисті та професійні досягнення, громадянську активність.

Програма відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту в Україні, Української академії лідерства, проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" (SACCI)". Регіональний співорганізатор -  департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Серед спікерів програми: директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушинський, Діана Зубко - представниця USAID_ВзаємоДія, координатор національної програми "Державотворець" Максим Михайлик, заступник Міністра молоді та спорту Ярема олександр, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, та ін.

Завершенням проекту є "День управління" - це той день, коли учасники проведуть з топ менеджером бізнесу, керівником структурного підрозділу органу державної влади або керівником інституту  громадянського суспільства.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn